Орієнтуємось на клієнтів: ОГТСУ реагує на запит замовників, комунікує і спрощує дизайн процесів (є ВІДЕО)

06.12.2023 16:10 | Оператор ГТС України

Оператор ГТС України у вересні 2023 року вдруге провів опитування замовників послуг транспортування. За результатами опитування вже надана низка роз’яснень клієнтам, оновлено ряд інструкцій користувачів, готується перший етап спрощення подання номінації та відповідне навчання.

«Робота на газовому ринку вимагає високої кваліфікації – і від замовника, і від надавача послуг. Адже наші процеси залежать не лише від технічних можливостей інформаційної платформи, але й від вимог законодавчої та нормативної бази. Нам важливо знати рівень задоволення клієнтів, щоб процес взаємодії був простим, зручним і інтуїтивно зрозумілим. Клієнти дали дуже корисні коментарі та пропозиції, які визначили для нашої команди пріоритетні напрямки робіт з доопрацювання», — зазначив комерційний директор ОГТСУ Вадим Рибачук.

Цього року опитування замовників стосувались чотирьох напрямків:

замовлення потужності та розрахунки за неї; використання аукціонних платформ; диспетчеризація (подання номінацій); контакт-центр (оцінка клієнтського сервісу).

«За результатами опитування ми надали необхідні роз’яснення клієнтам та оновили ряд інструкцій користувачів. Наразі ми аналізуємо процеси, в яких технічно невеликі зміни можуть значно спростити і полегшити роботу наших клієнтів. Ми працюємо над спрощенням дизайну процесу подання номінацій»,— розповів Вадим Рибачук.

Наразі фахівці Оператора працюють над першим етапом спрощення подання номінації. Перед запуском оновленого дизайну процесу ОГТСУ проведе навчальні зустрічі з замовниками: резидентами та нерезидентами. Також Товариство здійснить оновлення відповідних інструкцій на інформаційній платформі.

Оператор вже спростив чотири транзакції, що передують поданню номінації для точок міждержавного з’єднання, а саме: облік шипер-кодів, шипер-пар, періодичної митної декларації (ПМД) та інвойсів. У цих процесах вдалось скоротити для клієнта кількість «кліків» на 60%.

На основі попереднього опитування замовників, ОГТСУ впровадив ряд змін та оновлень: створив окремий розділ на сайті ОГТСУ «Митне оформлення», нові транзакції «Електронна канцелярія», «Звіт по номінаціям/реномінаціям» та «Стан розрахунків». Також, за пропозицією замовників, автоматизовано подачу документів необхідних для митного оформлення природного газу від оператора сховищ АТ «Укртрансгаз» на інформаційну платформу ОГТСУ.

Запис Орієнтуємось на клієнтів: ОГТСУ реагує на запит замовників, комунікує і спрощує дизайн процесів (є ВІДЕО) спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по ракетно-космічному центру "Прогрес"
17:00 - США звинуватили понад 40 країн у допомозі Китаю обходити мита
16:00 - У Приватбанку розповіли, коли повернуть списані під час збою кошти
15:00 - Розробник Claude прогнозує до $200 мільярдів виручки у 2028 році перед IPO
14:01 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання на понад 1,8 млн євро від ЄС, Данії, Великої Британії та Німеччини
14:00 - Країна без виходу до моря почала топити кораблі, щоб врятувати свою АЕС
13:00 - США поставлять десятки країн перед вибором між своїм і китайським ШІ – Reuters
11:55 - У Приватбанку виникли проблеми в роботі кількох сервісів
11:10 - В Ормузькій протоці атакували танкер ОАЕ
10:10 - Трамп заявив, що планує оголосити Ормузьку протоку територією США
08:50 - Робити сир, щоб долати стереотипи. Як на Київщині працює найбільша козина ферма України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:19 - Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням


Більше новин