Посилюємо кібербезпеку України: Мінцифри та ECSO підписали меморандум про співпрацю

06.12.2023 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство цифрової трансформації України та Європейська організація кібербезпеки (ECSO) уклали меморандум про співробітництво.
Це дасть змогу зміцнити кібербезпеку України, пришвидшити інтеграцію нашої держави в європейський цифровий простір, а також поглибити співробітництво у сферах суспільної обізнаності та цифрової трансформації. «Угода з ECSO — це важливий крок для посилення цифрової безпеки нашої держави та поглиблення співпраці між Україною та ЄС у сфері кібербезпеки.
Цей меморандум дасть змогу спільно працювати над розвитком кібербезпеки в Україні й підвищувати кваліфікацію наших фахівців.
А також сприяти розвитку та виходу на європейські ринки українських стартапів, які працюють у цій галузі», — зазначив заступник Міністра цифрової трансформації України Георгій Дубинський. Меморандум допоможе посилити систему кіберзахисту України відповідно до міжнародних стандартів.
А також забезпечити доступ українських підприємств та фахівців до ринку кібербезпеки ЄС.
Крім цього, співпраця з ECSO дасть змогу: забезпечити українським фахівцям доступ до навчальних ресурсів з підвищення кваліфікації й професійного розвитку; організувати промоцію українських стартапів у сфері кіберзахисту та залучити інвесторів; забезпечити підтримку науково-технічних проектів. Довідково ECSO — унікальна європейська організація з кібербезпеки, яка об’єднує підприємства, стартапи, дослідницькі центри, університети, кластери та асоціації у сфері кібербезпеки та сприяє їхньому співробітництву.
Членами ECSO є майже 300 організацій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові котирування
Залежать від загального
Економічного стану.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:11 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 2 лютого
17:00 - Генератори для багатоповерхівок за програмою "СвітлоДім": стартував прийом заявок
16:35 - Київ отримав першу партію генераторів від Варшави: їх вже розвозять по місту
16:30 - Чому мерзне дизпальне?
16:18 - У Києві на Троєщині 6 магазинів "АТБ" тимчасово працюватимуть цілодобово
16:17 - Бізнесу покращили умови страхування від воєнних ризиків: що змінилося
16:12 - Трамп номінував свого кандидата на голову центрального банку США
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.02.2026
15:59 - Україна закликала призупинити членство московія в МАГАТЕ
15:53 - Деякі особливості подання податкових декларацій з податку на прибуток підприємств юридичною особою – платником єдиного податку четвертої групи
15:52 - Про відповідальність СГ за незабезпечення можливості здійснення безготівкових розрахунків
15:52 - Програма "єКнига": українці витратили на книги 140 мільйонів гривень
15:50 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
15:48 - Граничні строки реєстрації ПН та РК в ЄРПН під час воєнного стану
15:47 - Основні обов’язки платника податків за ПКУ
15:45 - Дії користувача хмарного підпису при зміні смартфону
15:44 - Відповідальність за неподання SAF-T UA під час перевірки
15:43 - Максимальна база нарахування єдиного внеску у 2026 році
15:42 - Електронний кабінет – головний інструмент цифрової взаємодії з
15:39 - Рентна плата з видобування кам’яного вугілля: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 88,1 млн гривень
15:36 - У фокусі уваги податківців Дніпропетровщини – практичні аспекти звітності по підакцизних товарах
15:31 - Час декларувати: податківці Дніпропетровщини провели інформаційно-роз’яснювальну зустріч
15:20 - Британія так і не посилила боротьбу з "тіньовим флотом" – BBC
15:16 - У 2025 році великі платники податків перерахували до бюджету майже половину всіх надходжень
15:10 - Уряд спростив ввезення літій-іонних акумуляторів для посилення енергостійкості
15:05 - Виробник контенту для каналу "Рада" звільнив співробітників та припинив оренду студії – ЗМІ
15:00 - Підтримка ветеранів, виїзд за кордон та фінансовий нагляд: що зміниться в лютому
14:48 - Посадовцю КМДА повідомили про підозру: приховав бізнес у Польщі
14:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «лайфселл» (м. Львів, вул. Личаківська, 72)


Більше новин