Тарифи на перестрахування майнових ризиків в 2024 році продовжать зростання

06.12.2023 14:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Тарифи на перестрахування майнових ризиків в 2024 році продовжать зростанняУ звіті Amwins про стан ринку перестрахування та прогнози на 2024 рік видно, що перестраховий ландшафт зазнає незначних змін із помітним зростанням тарифів у секторах перестрахування майна та від нещасних випадків.

У звіті відзначається незначні зміни умов при пролонгації договорів факультативного перестрахування, при цьому тарифи на перестрахування нерухомості продовжують зростати.

Однак є ознаки того, що ринок може пом'якшити андеррайтинг та тарифи в окремих класах ризиків та регіонах. Поновлення договорів перестрахування 1 липня 2023 року було помітно менш суперечливим, відзначалося зменшенням кількості приватних розміщень і покращенням узгодженості щодо умов перестрахового покриття.

Приплив нових перестрахових місткостей з Лондона та Бермудських островів шукає нові можливості та дохідність під час знижених процентних ставок.

Факультативне перестрахування залишається популярним, причому перестраховики пропонують місткість за умови дотримання параметрів андеррайтингу. Власне утримування страховиків зросло, особливо серед XoL та E&S програм, з метою управління ризиками природних катастроф.

У секторі страхування від нещасних випадків звіт вказує на ыснуючы мысткосты завдяки новим учасникам, хоча перестраховики дещо відступили від загальної відповідальності через попередні зниження тарифів.

Тарифи на перестрахування відповідальності залишаються низькими, оскільки нові перестраховики бажають отримати більше премій та знижують вимоги до андеррайтингу.

Автовідповідальність відчуває тенденцію до підвищення тарифів: основні ставки збільшуються, особливо це стосується автопарків та великої комерційної агротехніки.

"Оскільки страховики, зіткнувшись із несприятливими умовами, все частіше збільшують власне утримання, очікується, що первинні ринки спостерігатимуть волатильність результатів у 2023 та 2024 роках. Це може вимагати подальшого вливання капіталу для подолання невизначеності", вважають аналітики Amwins.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

10:53 - «TAX Control» – це про спільну відповідальність
10:37 - Приймання та обробка електронних документів ІКС «Єдине вікно подання електронної звітності»
10:36 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:34 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
10:33 - Щодо користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану на території України
10:32 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:30 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:29 - Хто і в який термін подає річну фінансову звітність
10:28 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:26 - Протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності ФОПом на загальній системі оподаткування не отримувався: чи подавати декларацію?
10:25 - Яким чином перевірити достовірність довідки за формою № 34-ОПП в електронному вигляді?
10:24 - До уваги платників ПДВ!
10:22 - Податковий календар на 10 лютого 2026 року
10:21 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС)запрошує долучитися до сучасної професійної команди податкової служби
10:20 - Доступ до публічної інформації
10:19 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс» та державної установи «Урядовий контактний центр»
10:17 - Звернення громадян: до податкової служби Дніпропетровщини у січні надійшло 105 заяв
10:16 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток підприємств поповнили місцеві бюджети майже на 11,8 млн гривень
10:15 - На Дніпропетровщині на податковому обліку понад 300,5 тисяч платників податків
10:13 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:12 - Без ліцензій і реєстрації: у січні ДПС викрила 37 точок незаконної торгівлі пальним
10:04 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
10:03 - Сергій Лисеюк: У 2026 році переходимо від окремих успішних рішень до системного масштабування реформ
10:01 - Леся Карнаух розповіла як ДПС змінює філософію роботи в межах податкової євроінтеграції
09:30 - Через нові обстріли залізниці можливі затримки деяких поїздів
09:08 - Zara розірвала договори оренди з ТРЦ Дніпра
08:30 - Як уряд змінює "єОселю"
08:00 - Concert-у не буде: як посварились засновники найбільшого оператора квитків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин