Розроблено модельний статут кредитної спілки

06.12.2023 03:08 | Fin.Org.UA

Національний банк України оприлюднює для обговорення проєкт модельного статуту кредитної спілки (далі – Проєкт).

 

Проєкт розроблено відповідно до вимог Закону України “Про кредитні спілки” (далі – Закон про кредитні спілки) з метою спрощення процесу розроблення та затвердження статуту кредитними спілками.

 

Після введення в дію Закону про кредитні спілки учасники цього ринку зможуть здійснювати діяльність на підставі власної редакції статуту або на підставі модельного статуту, затвердженого Національним банком.

 

Модельний статут визначатиме основні положення та міститиме як рекомендовані положення для кредитних спілок за замовчуванням, так і положення, які кредитні спілки можуть обирати залежно від специфіки власної бізнес-моделі.

 

Проєкт не є регуляторним актом та не передбачає обов’язку кредитних спілок здійснювати діяльність відповідно до модельного статуту або приводити свою діяльність у відповідність до нього. Здійснення діяльності на підставі модельного статуту є правом кредитної спілки. Кожна кредитна спілка самостійно вирішуватиме, на підставі якого установчого документа продовжувати власну діяльність.

 

Ознайомитися з матеріалами до обговорення можна за посиланням: Проєкт постанови Правління Національного банку України “Про затвердження модельного статуту кредитної спілки”.

 

Зауваження та пропозиції до Проєкту приймаються до 15 грудня 2023 року на електронну адресу: NBFI.regulations@bank.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market fluctuations
Economic uncertainty
Navigating risk

- Fin.Org.UA

Новини

11:20 - В Україні створять операторів меліоративних систем: Рада ухвалила закон
11:02 - Україна вперше імпортує американський СПГ через Литву
11:00 - Спрощуємо ведення бізнесу: Уряд скасував два застарілих інструмента держрегулювання
10:38 - Робота «в тіні»: ДПС лише торік виявила майже 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері
10:34 - московія атакувала залізничну інфраструктуру та влучила по дитячій залізниці
10:15 - Зеленський: вночі московія знову воювала проти критичної інфраструктури
10:01 - Інтерв’ю Андрія Пишного про важливість корпоративного управління в банках та про те, які зміни чекають на банківську систему
10:00 - Реформа гідротехнічної меліорації в дії: Верховна Рада України прийняла Закон про державних операторів
10:00 - Розкрадання півмільйона на модульних будинках: справу скерували до суду
09:44 - Ворог атакував енергетику Одещини
09:32 - "Укрзалізниця" оприлюднила оперативну інформацію щодо руху поїздів 26 лютого
09:16 - Через російську атаку на Полтавщині пошкоджене підприємство та енергетика
09:00 - Голова МЗС Німеччини заявив, що ЄС більше не розлядатиме передачу заморожених активів московія Україні
08:30 - Навіщо нам податок на нерухомість
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.02.2026
07:00 - 16+: як світ захищає дітей від соцмереж і чи підтримає тренд Україна
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 лютого: зупинка поїздів між Дніпром і Запоріжжям, електротранспорт знову у Києві
20:50 - На пункті пропуску "Рава-Руська" побудують додаткові майданчики для транспорту
20:38 - Уряд розподілив два мільярди гривень на шкільні автобуси
20:23 - Цивільна авіація московія входить у період підвищених ризиків – СЗРУ
20:10 - Чотириста будинків отримають кошти на автономне живлення під час відключень від уряду
19:47 - Відключення світла 26 лютого триватимуть усю добу
19:25 - Уряд визначився з реформою системи управління фінансами
19:11 - Ангола може отримати від Китаю кредит у 4,8 мільярдів доларів на нафтовий завод
18:54 - Уряд оновив склад наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом»: до складу увійшла заступниця Мінекономіки Дарія Марчак
18:49 - Україна разом з ООН посилить відновлення Чорного моря
18:46 - До суду спрямували обвинувальний акт щодо керівниці аеропорту "Одеса"
18:30 - Денис Шмигаль провів онлайн розмову з Міністром енергетики Азербайджану Парвізом Шахбазовим
18:27 - З березня уряд проіндексує пенсії на 12,1%: кого стосується


Більше новин