Дмитро Кулеба заручився підтримкою Нідерландів щодо рішення Євроради задля відкриття переговорів про членство України в ЄС

05.12.2023 21:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори у Києві зі своєю нідерландською колегою Ганке Брейнс Слот. Дмитро Кулеба висловив вдячність за послідовну та потужну оборонну допомогу, яку Уряд Нідерландів надає Україні, зокрема за виділення 2.5 мільярдів євро на 2024 рік. Міністри обговорили питання передачі Україні винищувачів F-16 та підготовку українських пілотів.
Дмитро Кулеба зазначив, що Нідерланди є лідером в усіх збройових "коаліціях" від артилерії і танків до винищувачів, вже почали передачу літаків F-16 до навчального центру у Румунії, а також допомагають у розбудові відповідної інфраструктури. “Сьогодні я отримав запевнення, що ті зобов"язання, які взяли на себе Нідерланди щодо передачі Україні літаків F-16, будуть виконані.
І ми вдячні нідерландській стороні за це”, - наголосив Міністр. Глава МЗС України також висловив вдячність Уряду Нідерландів за вагомий внесок у посилення української протиракетної та протиповітряної оборони, постачання Україні додаткових ракет та озброєння. Міністри окремо обговорили підготовку до грудневого засідання Європейської Ради, на якому очікується рішення про відкриття переговорів про членство України в ЄС.
У цьому контексті Дмитро Кулеба наголосив, що в Європейському Союзі існує абсолютна більшість, яка підтримує згадане рішення. “Під час переговорів із моєю нідерландською колегою я отримав запевнення, що Нідерланди підтримуватимуть рішення про початок переговорів з Україною та активно лобіюватимуть його ухвалення”, - заявив Міністр. Дмитро Кулеба також подякував нідерландській стороні за активну практичну роботу з втілення Формули миру Президента Володимира Зеленського, а також підтримку механізмів притягнення росії, її керівництва та громадян до відповідальності за злочини проти України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

11:40 - Рейтинг "УП 100. Бізнес" до 20-тиріччя "Економічної правди" – триває прийом заявок
11:34 - У лютому уряд не буде подавати законопроєкт про запровадження ПДВ для ФОП
11:20 - Україна запровадила санкції проти 91 танкера російського тіньового флоту
11:13 - Henkel відзначає видатних жінок-науковиць премією Марти Шварцкопф
11:11 - 50 тисяч при народженні дитини: скільки родин вже отримали виплати
10:52 - Шмигаль попросив енергетиків прискоритися з ремонтами через повернення сильних морозів
10:42 - На "Рамштайні" погодили один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
10:19 - Ціни на нафту відреагували на зниження ризику конфлікту між США та Іраном
10:17 - До уваги роботодавців!
10:16 - Єдиний рахунок – зручний механізм сплати платежів
10:15 - Перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах: як подати заяву?
10:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:12 - З якої дати сплачується орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності?
10:11 - Проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування підакцизних товарів із зазначенням коду згідно з УКТ ЗЕД: відповідальність
10:10 - Національна стратегія доходів: вдосконалення кадрової політики
10:08 - Запит на отримання ІПК в меню «Листування з ДПС» Електронного кабінету: заповнення деяких реквізитів
10:07 - ФОП здійснює догляд за дитиною до досягнення нею однорічного віку та відповідно до закону отримує допомогу: що з єдиним внеском?
10:05 - Щодо подання уточнюючого Розрахунку у разі повернення суб’єктом господарювання ФОПу суми попередньої оплати, яка була відображена у розрахунку за попередній період
09:56 - Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року?
09:56 - Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені фізичною особою на лікування за наслідками 2025 року?
09:54 - Податковий календар на 16 лютого 2026 року
09:53 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за користування надрами надійшло 221,4 тис. гривень
09:52 - Понад 37,1 млн грн плати за землю спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини фізичні особи
09:50 - Рентна плата за спецвикористання води: понад 1,1 млн грн – надходження першого місяця до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
09:49 - Онлайн-платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: консультації, роз’яснення та інформаційна підтримка бізнесу
09:47 - З 1 березня 2026 року – нові форми звітності для виробників та продавців підакцизних товарів
09:46 - У січні 2026 року місцеві бюджети отримали понад 40,5 млрд гривень
09:43 - Ворог вдарив по енергетиці Одеси: руйнування надзвичайно серйозні
09:35 - В "Укрзалізниці" попередили про можливі зміни на Сумщині та Чернігівщині
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин