НБУ анулював ліцензії ТДВ "Європейська Страхова Група"

05.12.2023 14:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Національний банк анулював ліцензії ТДВ "Європейська Страхова Група" на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування.

Таке рішення Правління Національного банку ухвалило 30 листопада 2023 року.

11 вересня 2023 року рішенням Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг до страховика було застосовано захід впливу, відповідно до якого за неподання звітності до Національного банку за І квартал 2023 року та перше півріччя 2023 року страховику було тимчасово зупинено всі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг та зобов'язано усунути порушення, що стали причиною для тимчасового зупинення ліцензій, до 26 вересня 2023 року.

ТДВ "Європейська Страхова Група" не усунуло порушення, які стали підставою для зупинення всіх ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг, а також не подало звітність страховика до Національного банку за дев’ять місяців 2023 року. Отже, страховик не виконав вимоги рішення Національного банку про усунення виявлених порушень законодавства, що регулює надання фінансових послуг.

Рішення про анулювання ліцензій набрало чинності з 1 грудня 2023 року. Страховик, до якого Національний банк застосував зазначений захід впливу, здійснює діяльність з добровільних видів страхування.

За даними звітності страховика за 9 місяців 2022 року розмір страхових платежів становив 2 542,2 тис. грн, активи за балансом – 63 788 тис. грн, страхові резерви – 576 тис. грн, страхові виплати – 39,4 тис. грн.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:19 - До уваги суб’єктів господарювання та громадськості як учасників процедури оцінки впливу на довкілля
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Лохвицької міської територіальної громади)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ З ІІ «ВОРТЕКС» (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Автопаркова, 1)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Гадяч, вул. Гончара (Енгельса), 32)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПМП «Ювасер» (вул. Девляшека,1, 3, 5, 7, село Володіївці, Могилів-Подільського району, Вінницької області)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “БАЛКЕР” (м. Київ, Подільський р-н, вул. Електриків, 26)


Більше новин