Олег Немчінов відкрив 12-й Форум громадянського суспільства

05.12.2023 12:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 5 грудня, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов з привітальним словом відкрив 12-й Форум громадянського суспільства «Що дасть нам силу». У заході також візьмуть участь Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк, Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова, Постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє, Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, представники державного сектору, місцевих громад, місцевої влади, міжнародних, донорських проектів та громадських організацій. «Завданням Уряду є сприяння діяльності інститутів громадянського суспільства.
Саме на це спрямована Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затверджена Президентом України, та урядовий план заходів з її реалізації.
Спільно з громадським сектором органи виконавчої влади мають забезпечити досягнення пріоритетів у розвитку громадської участі в Україні, створенні умов для більшої спроможності інститутів громадянського суспільства та їх участі в соціально-економічному житті, а також розвитку міжсекторальної співпраці», – зазначив у своїй промові Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов. Під час Форуму Департаментом інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України організовано проведення зустрічі «Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні: актуальні питання реалізації». «Хочу відзначити внесок експертів із громадського сектору, які допомагають міністерствам, іншим органам влади у пошуку ефективних шляхів відновлення країни, розвитку соціально-економічної, освітньої, культурної та інших сфер.
А також, що дуже важливо, спільно з державними органами адвокатують на міжнародному рівні питання членства України в Європейському Союзі, надання підтримки у боротьбі з російським агресором, належного засудження злочинів геноциду, які вчиняються росією проти українського народу», – сказав Державний секретар Кабінету міністрів України Олександр Ярема. 12-й Форум розвитку громадянського суспільства відбувається в Києві під гаслом «Що дасть нам силу».
На «заголовок» Форуму організатори винесли тему однойменної притчі Лесі Українки та запросили разом подумати, що саме дасть силу українцям.
Силу боротися, не впадати у відчай та зневіру, не опускати рук.
Продовжувати бути винахідливими, підприємливими, згуртованими – силу бути українцями.
Що дає силу громадянському суспільству невтомно рухати реформи та розкопувати завали після ракетних атак, адвокатувати європейську інтеграцію і надавати гуманітарну допомогу, домовлятися про F16 та підтримувати переселенців. Під час заходу передбачено сім локацій і запрошено понад 150 спікерів.
Окрім цього, працюють майстерня, донорські консультації та головна локація для дискусій.
По завершенню Форуму відбудеться волонтерська премія, де будуть нагороджені найактивніші волонтери.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall,
Tickers flash and then they stall,
Money changes all.

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ
16:42 - У Держстаті розповіли про збільшення середньої зарплати у березні
16:30 - Кому вигідні нікотинові заборони
16:25 - З реєстру колекторських компаній виключено одну установу
16:15 - "Українська правда" запускає підписку: що зміниться для читачів
16:10 - "Укргазвидобування" перерахувало 5,4 мільярда рентної плати: які суми отримали регіони
16:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 29.04.2026
15:58 - На Чернігівщині відремонтували житло: допомогла Латвія
15:37 - Одеський завод у суді вимагає від московії відшкодувати збитки
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.04.2026
15:11 - Міжнародний реєстр збитків відкриває нові категорії подачі заявок для бізнесу
15:01 - НКЦПФР та AMF посилюють співпрацю у сфері нагляду та захисту інвесторів
15:00 - Міністерство енергетики підбиває підсумки перших 100 днів роботи нової команди
14:55 - Європейці судновласники скорочують перевезення російських нафтопродуктів – ЗМІ
14:45 - Вода в економіці України: результати 2025 року
14:45 - Прокуратура ініціює арешт російського судна з викраденим українським зерном в Ізраїлі
14:30 - 976 років за ґратами. Кого і як карає антикорупційна вертикаль
14:30 - Світові ціни на сільськогосподарські продукти досягли дворічного максимуму: причини
14:26 - Рада підтримала законопроєкт про "зелену" енергетику
14:00 - Денис Шмигаль: підготовка до наступної зими є одним із ключових пріоритетів у зміцненні енергетичної стійкості України
13:59 - Будівництво на території найстарішої лікарні Києва: прокуратура оскаржує інвестдоговір
13:45 - Україна приєдналася до глобальної програми BIOFIN для фінансування відновлення біорізноманіття
13:41 - "Київміськбуд" оновив наглядову раду
13:40 - СБУ уразила нафтоперекачувальну станцію біля Пермі в московії
13:35 - Азійські виробники чіпів "підігріли" акції на ринках, що розвиваються – ЗМІ


Більше новин