В Металлоинвесте Алишера Усманова — новый гендиректор

05.12.2023 11:55 | Укррудпром

17:00 04 декабря 2023 года

 Компания “Металлоинвест” сообщает о кадровых перестановках, направленных на повышение эффективности корпоративного управления. Об этом передаёт портал Metalinfo.ru.

Назим Эфендиев, занимавший в последние годы пост генерального директора, возглавит Совет директоров Металлоинвеста и сосредоточится на принятии стратегических решений, направленных на повышение устойчивости бизнеса в условиях высокой неопределенности.

Управление операционной деятельностью компании будет осуществлять Олег Крестинин, назначенный исполняющим обязанности генерального директора Металлоинвеста.

За 20 лет работы в компании Назим Эфендиев сыграл особую роль в формировании индустриальной культуры Металлоинвеста и его отдельных активов. Благодаря реализованной им политике долгосрочного партнерства Металлоинвест заслужил высокую репутацию на российском и международном рынках. В периоды турбулентности 2020-2023 годов под руководством Назима Эфендиева была обеспечена устойчивая работа Компании, реализованы масштабные инвестиционные проекты “зеленой” металлургии.

Новости по теме
11:03, 09 ноября 2023 г.5 главных вызовов для CEO сегодня (видеоинтервью с Александром Шевелевым и Назимом Эфендиевым)5 главных вызовов для CEO сегодня (видеоинтервью с Александром Шевелевым и Назимом Эфендиевым)
Олег Крестинин имеет значительный опыт работы в горно-металлургической отрасли, в разные годы он отвечал за коммерческую деятельность Металлоинвеста на внутренних и внешних рынках.

Перед Олегом Крестининым стоят задачи продолжения реализации стратегии развития компании, внедрения новых подходов в управление бизнес-процессами и повышения операционной эффективности.

Эволюция структуры топ-менеджмента призвана обеспечить выход компании на новый этап развития, сохранив преемственность и лидерские практики управления.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?
11:40 - Які розрахунки суб’єкти господарювання мають право проводити в іноземній валюті?
11:39 - ФОП при проведенні документальних перевірок надає виписки, у тому числі зі своїх рахунків, що відкриті для власних потреб
11:38 - Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску: яким чином платник може отримати?
11:38 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
11:37 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
11:36 - За проведення розрахунків через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару застосовується відповідальність
11:35 - Спосіб, у який платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем
11:34 - Зміни в облікових даних платника податків: які документи необхідно подати до податкової?
11:33 - За видобування нафти до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 37,3 млн грн рентної плати
11:33 - Різали завод на металобрухт: ОГПУ оголосив нові підзори екскерівникам "Буревісника"
11:32 - Платники екологічного податку спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 164,2 млн гривень
11:31 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети більше ніж на 2,9 млрд гривень
11:30 - Про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість – на зустрічі податківців Дніпропетровщини з бізнесом
11:29 - Дніпропетровщина: податківці зустрілися з платниками акцизного податку регіону
11:28 - Від партнерства до результату: на Дніпропетровщині визначили пріоритети наповнення місцевих бюджетів
11:27 - Надходження від податку на нерухомість зросли на 8,6 %
11:26 - Як отримати Витяг про стан розрахунків з бюджетом онлайн?
11:05 - Курс долара в банках знову перетнув 45 гривень
10:51 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:25 - Хусити вперше атакували саудівські танкери в Червоному морі: нафта відреагувала
09:57 - Судна перестали заходити у порти України – Висоцький
09:27 - Uber і Lyft виграли суд у Нь’ю-Йорка щодо права звільняти таксистів
09:00 - У двох районах Сум росіяни вдарили по АЗС
08:30 - Як живеться українському бізнесу в Польщі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.07.2026


Більше новин