Великобритания обнаружила более 21 млрд долларов дефицита финансирования необходимой военной техники

05.12.2023 11:55 | Укррудпром

09:30 05 декабря 2023 года

В течение 2023-2033 годов Вооруженные силы Великобритании не обеспечены почти 17 млрд. фунтов стерлингов ($21,6 млрд.) финансирования для удовлетворения всех потребностей в военной технике. Об этом идет речь в сообщении британской Счетной палаты (NAO), передает Европейская правда.

Ведомство оценивает бюджет Великобритании на закупку нового оборудования и техники на ближайшие десять лет в 305,5 млрд. фунтов стерлингов, что на 16,9 млрд. больше, чем заложено правительством на этот период.

Причинами дефицита является рост расходов на ядерные и военно-морские программы, учитывая замену сил ядерного сдерживания Великобритании, а также высокий уровень инфляции. Это вместе привело к “заметному ухудшению” финансового состояния Министерства обороны Великобритании.

Счетная палата призвала правительство не откладывать сокращение или отмену отдельных закупок, поскольку задержка может привести к “плохому соотношению цены и качества” полученной техники.

Там также прогнозируют вероятное увеличение дефицита оборонного бюджета Великобритании, поскольку в нем пока не учтены расходы по обслуживанию устаревшей техники и разработке новых сил и средств.

Полномасштабное вторжение россии в Украину усилило нагрузку на оборонные бюджеты союзников Киева, которые должны обеспечивать военную помощь ему и одновременно поддерживать боеспособность собственных вооруженных сил.

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit fears abound
Financial sector braces
For what lies ahead

- Fin.Org.UA

Новини

14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:02 - Деклараційна кампанія 2026 добігає кінця!
13:00 - Які операційні системи підтримують використання програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»?
12:59 - Суб’єкт господарювання не може самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску
12:50 - Бельгія зупиняє відмову від атому та викуповує свої ж АЕС у французів
12:48 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. 20-ОПП у разі зміні прізвища?
12:40 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
12:39 - Як і на підставі яких критеріїв визначатиметься, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
12:37 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість дарунків працівнику та гіг-спеціалісту від резидента Дія Сіті?
12:36 - Щодо перевірки платників єдиного внеску (в тому числі при ліквідації)
12:35 - Як фізична особа може отримати мікрогрант на створення власного бізнесу?
12:34 - До уваги платників податків!
12:33 - Формування платіжних інструкцій в електронній формі прискорює процедуру примусового списання податкового боргу
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна?
12:30 - Юридична особа не може одночасно мати статус і резидента Дефенс Сіті і резидента Дія Сіті
12:30 - Як інвестувати в енергостійкість
12:30 - Виручка від агроекспорту зросла на понад 8%: що і кому продає Україна найбільше
12:29 - Акцизний податок: надходження з ввезених товарів від платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 65,7 %
12:28 - Майже 2,3 млрд грн податку на прибуток – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:26 - Понад 30,8 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували до зведеного бюджету з початку року платники Дніпропетровщини
12:25 - Податківці Дніпропетровщини розширюють співпрацю з освітянською спільнотою регіону
12:24 - Податківці Дніпропетровщини взаємодіють з платниками у частині створення відкритих і чесних конкурентних умов
12:23 - До 11 травня потрібно подати податкові розрахунки за І квартал 2026 року: ФОПи поки звітують за чинною місячною формою
12:17 - Спадщина не від близьких родичів: порядок оподаткування та сплати податків
12:10 - Пентагон розблокував 400 млн доларів допомоги для України після місяців простою
12:00 - Пресбрифінг щодо рішень Правління Національного банку з монетарної політики
11:52 - Уряд компенсуватиме бізнесу частину витрат на будівництво розподіленої генерації
11:33 - Монополії не видно: Кириленко знову відзвітував Раді про ціни бензину на АЗС


Більше новин