Понад 27 млрд доларів - інвестиційний потенціал сфери енергоефективності в Україні

04.12.2023 20:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«Понад 27 млрд доларів - інвестиційний потенціал сфери енергоефективності України - наймасштабнішого в Європі проекту якісної відбудови громад та економіки на основі сучасних світових трендів і технологій», - наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва, презентуючи для понад 150 іноземних та українських компаній інвестиційні можливості сфери енергоефективності в різних секторах економіки під час форуму «Investors Annual Meeting», організованого урядовим офісом «Ukraine Invest». Ганна Замазєєва зауважила, що інвестиції в декарбонізацію та енергоефективність - це не лише бізнес-проекти та вкладення у розвиток і конкурентоздатність підприємств.
У масштабах країни усі ці проекти разом допоможуть: - зменшувати щорічні прямі втрати, які сягають понад 1 млрд доларів в країні через низький рівень енергоефективності; - генерувати доходи всередині країни та економічне зростання; - створювати нові робочі місця, залучати інновації; - підвищувати енергетичну безпеку громад та економіки. «Щоб заохочувати інвестування, ми в Держенергоефективності створюємо стимулюючі інструменти.
Це і Фонд декарбонізації, і Українська національна платформа декарбонізації – UANDP», - розповіла Голова. «Платформа стане мультифункціональним цифровим осередком, щоб допомогти усім в питаннях енергоефективності та декарбонізації.
Ми готуємо ряд інструментів: від технічних рішень та інформаційних ресурсів до фінансових механізмів підтримки запуску проектів», - пояснила Ганна Замазєєва. Вже незабаром проекти з енергоефективного відновлення та декарбонізації стануть доступнішими громадам і бізнесу завдяки платформі UANDP і партнерам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - Дубай пропонує 800 доларів мешканцям, які залучать друзів до міста
12:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
12:54 - Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги?
12:53 - Чи передбачена відповідальність юридичної особи у разі здійснення видів діяльності, не зазначених в його облікових даних?
12:52 - Електронний кабінет: чи направляється платнику друга квитанція за результатами розгляду заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів?
12:51 - ФОП на загальній системі оподаткування отримала доходи виключно від провадження підприємницької діяльності та скористалася правом на звільнення від сплати податків: чи подавати декларацію?
12:50 - Іноземне представництво може отримати КЕП у КН ЕДП ДПС
12:49 - Про застосування коефіцієнта щодо цільового призначення земельної ділянки
12:48 - Інформація щодо відкриття об’єкта оподаткування у Заяві за ф. № 20-ОПП не подавалася: дії платника у разі закриття такого об’єкта
12:48 - Датою реєстрації ПРРО є дата формування його фіскального номера
12:47 - До уваги платників!
12:46 - Своєчасне подання до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу – один з важливих обов’язків роботодавця
12:45 - В паспорт у формі картки внесено відмітку про право здійснювати будь-які платежі за номером паспорта: як отримати РНОКПП?
12:44 - За користування радіочастотами платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету майже 656,0 тис. грн рентної плати
12:44 - Дніпропетровщина: понад 4,0 млн грн сплатили до місцевих бюджетів ФОПи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів
12:43 - У першому півріччі за спецвикористання води бюджет отримав від платників Дніпропетровщини майже 49,8 млн грн рентної плати
12:42 - Пресконференція на тему «Податкова безбар’єрність – сучасні сервіси для платників» з журналістами обласної газети «Зоря»
12:41 - Дніпропетровщина: про новації податкового законодавства та особливості справляння податку на нерухоме майно під час засідання Громадської ради
12:40 - 167 млн грн транспортного податку: надходження до бюджетів зросли на понад 60%
12:40 - ЗАЕС частково втратила доступ до водопостачання
12:39 - Тестування сплати акцизного податку в «еАкциз»: ДПС та Мінцифри провели вебінар для бізнесу
12:39 - ДПС та Mastercard працюватимуть над новими цифровими рішеннями, щоб зробити сплату податків простішою
12:30 - Як благодійності зберегти головний актив
12:20 - У Німеччині страйкують працівники заводу з виробництва мармеладу Haribo
12:05 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
11:43 - Експосадовиця "Укргазвидобування" відшкодувала мільйон гривень збитків
11:37 - Європейський Центробанк залишив облікову ставку без змін
11:10 - Трамп оригінальним методом продовжив свої глобальні мита попри програний суд
10:32 - Один з найбільших експортерів олійних призупинив діяльність в Україні
10:09 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин