Сергій Марченко: Впровадження належних реформ є основою для розвитку співпраці з міжнародними партнерами

04.12.2023 20:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 4 грудня, Міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч з делегацією Світового банку для обговорення стану проведення реформ та потреб України у фінансуванні на 2024 рік.  До складу делегації Світового банку увійшли Директор Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі, Голова Представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян та Регіональний директор з питань справедливого зростання, фінансів та інститутів (EFI) у Східній і Південній Африці, Віце-президент Світового банку Асад Алам.  Також у зустрічі взяли участь Перший заступник Міністра фінансів України Денис Улютін, заступник Міністра фінансів Ольга Зикова, заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, заступник Міністра фінансів Олександр Кава та Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.  “Вдячний Світовому банку за надзвичайну підтримку.
У цьому році, у рамках мобілізованих Банком фінансових ресурсів Україна отримала понад 14 млрд доларів США.
Це майже половина всіх коштів допомоги, отриманих від іноземних партнерів.
Банк розробив низку важливих інструментів для залучення фінансування з метою забезпечення підтримки держбюджету України та відновлення інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії”, - зауважив Міністр фінансів України Сергій Марченко.  Станом на сьогодні, обсяг портфелю діючих проектів Світового банку є найбільшим за всі роки співпраці.
В цьому контексті, учасники зустрічі обговорили стан реалізації проектів з відновлення.  Нагадаємо, що нещодавно Світовим банком було ухвалено два нових Проекти -  “Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності" (INSPIRE) та “Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України” (ARISE).
Проект INSPIRE на суму 1,2 млрд дол.
США має на меті покращення та розвиток програм соціального захисту та допомоги.
Проект ARISE обсягом 550 млн дол.
США спрямований на відновлення сільського господарства.  Під час зустрічі, окрему увагу було приділено питанню впровадження узгоджених Світовим банком та Урядом України заходів та реформ в Україні.
Сергій Марченко зазначив, що пріоритетом української влади є забезпечення належного та повноцінного виконання сторонами умов для отримання фінансування, його прозоре та підзвітне використання, що дозволить створити основу для економічного відновлення країни та прискорить процес подолання руйнівних наслідків війни.  Зі свого боку, Директор Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі наголосив, що Світовий банк зацікавлений у подальшій підтримці України та пошуку потрібних заходів і умов для залучення фінансування іноземних партнерів через спільні проекти. 

Додати коментар

Користувач:
email:





IPOs launched
Investors eager to buy
New companies rise

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
14:40 - Великі мережі АЗС знову підвищили ціни на дизель
14:25 - Мінвідновлення оновило статистику ударів московія по судноплавству
14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
14:00 - Уряд змінив порядок переоформлення відстрочки від мобілізації


Більше новин