ОГТСУ провів перший в історії компанії День постачальника (ВІДЕО)

04.12.2023 18:15 | Оператор ГТС України

Оператор ГТС України провів зустріч із постачальниками та підрядниками для презентації Виробничої програми-2024, нової Політики з закупівель та підходах в комплаєнс-функції.

Генеральний директор ОГТСУ Дмитро Липпа презентував загальне бачення розвитку компанії та ключові напрямки на 2024 рік.

«Принципи, які ми хочемо реалізувати в компанії, засновані на відкритості та діалозі. Наша зустріч — не монолог, а діалог. Ми хочемо почути вашу думку, щоб наша співпраця, наша взаємодія була максимально ефективною, корисною і вигідною для всіх сторін», — підкреслив Дмитро Липпа.

Директор з забезпечення виробництва Олександр Тимофєєв представиви Виробничу програму 2024 року, яка буде сфокусована на капітальних ремонтах і будівництві компресорних станцій, магістральних газопроводів та газорозподільних станцій: «Пріоритет ОГТСУ – це розвиток та ефективність газотранспортної мережі. Ми вже впровадили практику ринкових консультацій, коли всім зацікавленим потенційним підрядникам організовуємо відвідання промислового об’єкту, щоб була змога оцінити обсяг майбутній робіт. Наша кінцева мета – вчасно та якісно виконані роботи з боку підрядника».

Про нову Політику з закупівель розповів директор цього напряму Борис Любич: «До впровадження нової Політики в компанії діяли десять наказів про регулювання закупівельних процедур. Ми змінили підхід і запровадили єдиний та зрозумілий на кожному з етапів процес тендерної процедури. Прозорі закупівлі – це про багаторівневі контролі, фаховість учасників процесу та відповідність чинному законодавству».

Керівниця напрямку «Комплаєнс» Вікторія Прітченко окреслила підходи у створенні «портрету контрагенту», вивченні питання конфлікту інтересів та розповіла про роботу Лінію довіри: «Ми ретельно вивчаємо не тільки діючих контрагентів, але й потенційних. Також в фокусі нашої уваги – субпідрядники, які залучаються або будуть залучені до виконання робіт. Наша Лінія довіри працює на умовах анонімності і веде реєстр всіх звернень до неї».

Головний інженер Товариства Юрій Зябченко запросив учасників долучитись до наступних круглих столів, щоб детальніше обговорити майбутні проекти і роботи з технічними спеціалістами ОГТСУ.

В Дні постачальника прийняли участь майже 40 українських та міжнародних компаній, серед яких: Siemens Ukraine, «Зоря» – «Машпроект», «Центрнафтогазпостач», «Уктрубоізол», «Нафтогазбудізоляція» та інші.

Запис ОГТСУ провів перший в історії компанії День постачальника (ВІДЕО) спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»
16:40 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94”
16:40 - Лікарня на Одещині ошукала пацієнтів на 3,5 мільйона гривень
16:30 - Навіщо нам модель обліку ЄС


Більше новин