Наступного року бізнес зможе отримати 15 тисяч грантів від Уряду, - Юлія Свириденко

04.12.2023 16:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд розширює програми підтримки бізнесу та закликає місцеву владу долучатись до їх співфінансування.
Наступного року малі та середні підприємства зможуть отримати від держави 15 тисяч грантів на розвиток.
Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко під час виступу на XVІІ Українському муніципальному форумі. “Стійкість України - в стійкості малого й середнього українського бізнесу та місцевих громад.
Наступного року Уряд розширить програми підтримки бізнесу  і ми закликаємо місцеві громади долучатись до їх співфінансування.
Зокрема, на 2024 рік ми заклали в бюджет 18 млрд грн на продовження доступного кредитування вітчизняних підприємців за програмою 5-7-9%.
Продовжимо грантові програми для започаткування або розширення бізнесу.
Наступного року ми можемо видати 14 тисяч мікрогрантів для малого бізнесу - до 250 тисяч грн та 1 тисячу грантів для переробних підприємств, які можуть отримати до 8 мільйонів грн на розвиток”, - розповіла Юлія Свириденко. За її словами, в наступному році також буде діяти програма часткової компенсації виробництва сільгосптехніки, що дозволить підтримати вітчизняних машинобудівників та стимулювати їх розвиток.
Вперше в бюджеті закладений 1 млрд грн на розширення мережі індустріальних парків, на території яких підприємці  можуть користуватися низкою пільг.
Долучитися до створення індустріальних парків мають можливість і місцеві органи влади.
Та у такий спосіб розвивати ті економічні галузі, які потрібні конкретній громаді.
А ще - це нові робочі місця в регіоні та додаткові надходження до місцевого бюджету.  Також наступного року продовжить діяти програма іпотечного кредитування єОселя, завдяки якій стимулюється розвиток житлового будівництва та суміжних галузей.
В низці областей місцева влада вже долучилась до компенсації іпотеки для окремих категорій громадян, зокрема регіональні програми компенсації є в Чернівецькій, Миколаївській, Закарпатській, Одеській області та в місті Кривий Ріг. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market
Where savers meet investors
Long-term funds are raised

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:27 - Львів може стати пілотним майданчиком для муніципальних облігацій — НКЦПФР провела зустріч із міською радою
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
15:20 - Отримання статусу неприбуткової організації: термін подання заяви за формою 1-РН
15:18 - Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку відсотки за депозитом?
15:16 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
15:13 - Фізична особа має декілька об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу: чи є пільги з податку на нерухоме майно?
15:11 - Про право підпису податкової звітності особою, яка управляє спадщиною відповідно до укладено договору, за певних умов
15:09 - Порядок виправлення самостійно виявлених помилок у Податковій декларації з транспортного податку після граничного терміну її подання
15:08 - Визначення об’єкта оподаткування військовим збором для ФОП – платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи
15:00 - До уваги платників ПДВ!
14:50 - Детінізація ювелірного ринку: третина підприємців звітує про такий обсяг виторгів, який навіть не покриває базові витрати бізнесу
14:46 - Податкова соціальна пільга: платник ПДФО має право на зменшення доходу у вигляді заробітної плати
14:44 - Доступ до публічної інформації: податківцями Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 47 запитів
14:42 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
14:40 - Звернення громадян: у січні – лютому поточного року до податкової служби Дніпропетровщини надійшло 206 заяв
14:32 - У Києві відкрили ще один ресторан McDonald’s
14:16 - "Нафтогаз" за 8 мільйонів євро найняв радників щодо кредитів за газ
14:10 - Справа "Мідас": чи є шанс повернути вкрадене?
13:55 - Оборудки на облаштуванні пляжів у Києві: судитимуть директора комунального підприємства
13:53 - Дніпропетровщина: платники рентної плати поповнили місцеві бюджети майже на 551,0 млн гривень
13:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 2,0 млн грн частини чистого прибутку
13:49 - Військовий збір: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 35 %
13:48 - Контроль за обігом підакцизних товарів: заходи податківців Дніпропетровщини
13:46 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:45 - Консультаційний центр: майданчик для обговорення актуальних питань
13:41 - Майже 220 млн грн акцизного податку надійшло від платників Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів протягом двох місяців цього року
13:40 - 6 березня стартує прийом заяв на виплату 20 тисяч гривень для ліквідаторів наслідків атак московія
13:40 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
13:38 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС


Більше новин