Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business

04.12.2023 16:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу - Stanford Ignite Ukraine.
Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business.
Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати.
Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету. “Щоб український малий та середній бізнес ще активніше розвивався, важливо, аби підприємці могли запозичувати міжнародний досвід, поглиблювати свої знання, виходити на новий рівень, і як результат — створювати нові робочі місця та відновлювати економіку України.
Адже 81,7 % всіх зайнятих в бізнесі, працюють саме на малих та середніх підприємствах.
Радію, що крім державних програм підтримки, з’являються також такі важливі ініціативи.
Завдяки цьому ми маємо потенціал стати країною втілення найамбітніших бізнес-мрій”, - каже Перший віце-прем"єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.  Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.  Більш детально на веб-сайті Мінекономіки /за посиланням/.  Дедлайн прийому заявок - 30 грудня 2023 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

11:33 - Суб’єктом господарювання помилково подана податкова звітність: дії платника
11:31 - Маєте податковий борг, що не перевищує 3060 грн, необхідно його сплатити
11:29 - Фізична особа отримала дохід, а податкову декларацію про майновий стан і доходи не подала: що з ПДФО?
11:26 - Продаж фізособою іншій фізичній особі рухомого майна за посередництвом юридичної особи: що з ПДФО?
11:25 - Яку податкову звітність подає до контролюючого органу благодійник – фізична особа, яка внесена до Реєстру волонтерів?
11:24 - Розрахунок фінансового результату по операціях з інвестиційними активами: визначення витрат на придбання інвестиційного активу у разі його продажу не у повному обсязі
11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу
11:05 - ПРРО – зручний і простий сучасний мобільний пристрій
11:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Постанова КМУ від 11.12.2029 №1165: зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»
11:01 - Видача розрахункових документів: чому це важливо
11:00 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
11:00 - Банки України показали курс валют на 1 липня: долар та євро впали в ціні
10:59 - CRS 2.0: в Україні запроваджують нові правила звітності щодо фінансових рахунків
10:42 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:40 - Сербська NIS, що належить московія, отримала нову відстрочку санкцій США, хоча їх запровадили ще в січні
10:10 - Смілянський залишиться на посаді CEO "Укрпошти"
09:50 - Не пройшло й тижня: Україна вдруге атакувала московитський НПЗ в Уфі
09:30 - Ціни на нафту зросли після зриву перемовин США та Ірану
09:00 - московія вночі атакувала 5 АЗС Дніпропетровщини: вирували пожежі, є загибла і поранені
08:30 - Чому ринкових цін не уникнути


Більше новин