Мінінфраструктури запускає проект з пошуку вакансій у сфері відбудови

04.12.2023 14:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України разом з Державним агентством відновлення, АТ «Укрпошта» та АТ «Укрзалізниця», за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua запускають проект «Робота та відновлення» щодо пошуку роботи в транспортної галузі, галузі зв’язку, будівництва та у сфері відбудови в цілому. У рамках проекту створений веб-сайт, який відображає перелік пропозиції посад від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури, в тому числі тих, що містять можливості для безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, що особливо важливо для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Наразі на веб-сайті представлено більше тисячі актуальних вакансій, які постійно оновлюються. «Цей проект допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки.
А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. Вакансії на порталі містять зручні фільтри та інструменти сортування.
А отже користувачі можуть обирати роботу за сферою, географією чи роботодавцем.
Крім актуальних вакансій, веб-сайт проекту «Робота та відновлення» пропонує рекомендації щодо пошуку роботи, а також відповіді на найбільш часті питання щодо працевлаштування. Нагадаємо, портал robota.ua за ініціативи Мінінфраструктури провів опитування щодо викликів у працевлаштуванні вимушено переміщених осіб.
Переважна більшість опитаних (56,2%) наразі не мають роботи і активно її шукають.
При цьому чверть респондентів (26,2%) хоча і працевлаштовані, але шукають краще місце роботи.
Більш ніж половина опитаних (64,4%) шукають повну зайнятість, а неповна зайнятість або фриланс цікавить 39% та 16,5% опитаних відповідно.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства
12:40 - Через дефіцит електроенергії зупинився олійнопресовий завод на Київщині
12:30 - Що робити ветеранам в горах
12:25 - Після обстрілів московія є знеструмлення в трьох областях, найскладніша ситуція – на Київщині та Одещині
12:08 - 430 тисяч гривень на неіснуючі ями на дорогах: у Києві викрили посадовця
12:00 - Через війну московія звертається до Індії за робочою силою
11:30 - За рік "рибні" аукціони принесли державі 52 мільйона гривень
11:15 - Ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині
10:56 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс» та державної установи «Урядовий контактний центр»
10:55 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:53 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
10:51 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:48 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:47 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:46 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
10:45 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:45 - московіяни атакували залізничне депо у Конотопі
10:43 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
10:41 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток підприємств поповнили місцеві бюджети майже на 11,8 млн гривень
10:37 - Взяття на облік як платника єдиного внеску ФОПа, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність
10:30 - Рибне господарство 2025: зростання виробництва, цифровізація та євроінтеграційний курс


Більше новин