МКІП: Під час IP LET FORUM обговорили тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього креативних індустрій

02.12.2023 14:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Києві триває IP LET FORUM «INTELLECTUAL PROPERTY: LAW, ECONOMY, TECHNOLOGY» — подія року в українській сфері інтелектуальної власності та інновацій.
Захід об’єднує представників влади, міжнародної спільноти, фахівців IP сфери, права та економіки, бізнесу та креативних індустрій.
Він проходить два дні в офлайн та онлайн форматах.
Форум організований IP офісом за підтримки Міністерства економіки України та ВОІВ.  Під час третьої сесії ІІ Національного форуму з інтелектуальної власності та інновацій йшлося про збереження культурної спадщини та комерціалізацію творчості.
Третя сесія загалом була присвячена креативним індустріям, зокрема, їхнім тенденціям та інструментам підтримки для формування майбутнього.  Головними темами обговорень на сесії стали: Тенденції розвитку креативних індустрій та інструменти підтримки. Функціонування системи колективного управління майновими правами і виплата винагороди в умовах воєнного часу. Технологічні і етичні виклики, що постають перед індустрією моди. Виклики видавничої індустрії і український ІР офіс: точки перетину. Штучний інтелект у видавничій справі: загроза чи нові можливості? Запити кіноіндустрії і державна система правової охорони інтелектуальної власності. Підвищення правової ІР-культури: робота на довгострокову перспективу. Збереження культурної спадщини, політика пам’яті та інновації. Під час дискусії кожен зі спікерів закцентував увагу на окремих галузях креативної індустрії.  Більше читайте на сайті МКІП.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин