Презентовано дослідження МОМ щодо ризиків та вразливості цільових груп населення до торгівлі людьми та експлуатації під час війни

01.12.2023 23:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Презентовано дослідження МОМ щодо ризиків та вразливості цільових груп населення до торгівлі людьми та експлуатації під час війни.  Захід відбувся 1 грудня, напередодні Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.
За дорученням очільника Міністерства молоді та спорту України Матвія Бідного у ньому взяв участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков. Захід проведено Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Державного Департаменту США. Презентовано результати дослідження МОМ щодо ризиків та вразливості цільових груп населення до торгівлі людьми та експлуатації під час війни, а також нову онлайн гру під назвою «Щось пішло не так» щодо безпечної міграції та працевлаштування серед уразливого населення з метою попередження торгівлі людьми, експлуатації та насильства. Андрій Чесноков відзначив необхідність отримання молодіжними працівниками знань із профілактики торгівлі людьми, а також реалізації спільних ініціатив з іншими організаціями, зокрема центрами соціальних служб, поліцією, місцевими органами влади та громадськістю. «Саме безпека є одним із 4 пріоритетів Національної молодіжної стратегії, схваленої Президентом України у 2021 році, та передбачає підвищення безпечності середовища і посилення життєстійкості молоді.
Наразі молоді люди першочергово потребують забезпечення базових, фундаментальних потреб – безпекових, соціальних та матеріальних, а цінність праці є одним з основних пріоритетів у житті сучасної української молоді. Тому зусилля представництва Міжнародної організації з міграції надзвичайно цінні для України, у партнерстві з якими ми допомагаємо молоді в процесах адаптації та інтеграції в умовах воєнного стану», – зазначив заступник Міністра.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Україна може втратити третину посівних площ через блокаду портів – Висоцький
13:00 - Від домашніх експериментів до виробництва на 5 млн пляшок. Як WILD формує ринок комбучі в Україні
12:58 - Обсяг активів надавачів небанківських фінансових послуг збільшився, фінансові компанії отримали рекордний прибуток – Огляд небанківського фінансового сектору
12:57 - Огляд небанківського фінансового сектору, серпень 2026 року
12:50 - Посадовців ДП "Ліси України" судитимуть за тендерні оборудки
12:46 - Київ знову відклав завершення тендеру на купівлю кабін фунікулера за кошти ЄС
12:18 - московіяни завдали удару по запорізькому підприємству
11:36 - московіяни ще раз вдарили по меткомбінату Запоріжсталь: які наслідки
11:15 - московіяни частково зруйнували птахофабрику
10:50 - Укрпошта створила нову службу: обіцяє пришвидшити доставку
10:29 - московіяни атакували енергетику у шести областях
10:00 - Bloomberg: Найбільша контейнерна компанія призупинила рейси до порту Новоросійська
09:48 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 27 серпня
09:37 - В ЄС відновили заклик віддати заморожені російські активи Україні
08:30 - Як повернути іноземних студентів
08:26 - Денис Шмигаль провів зустріч із наглядовою радою «Енергоатому»
06:00 - "Нам скажуть: ідіть нах… і розірвуть договори". Як супермаркети перекладають збитки на виробників
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:23 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії


Більше новин