Досвід використання української зброї – на захисті вільного світу, - Олександр Камишін на конференції EDA-2023

01.12.2023 08:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

30 листопада Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін взяв участь у щорічній конференції Європейської оборонної агенції «EDA-2023: Нарощуючи потужності європейської оборони», що проходила в Брюсселі. Головною темою конференції стало занепокоєння лідерів Євросоюзу щодо обороноздатності ЄС у світлі російської агресії проти України.
Тому обговорювали стратегічні зміни в загальному середовищі безпеки європейських країн, плани підготовки до майбутніх конфліктів та нарощення озброєння. Зокрема, йшлося про фінансування, регуляторні зміни, наголошували на необхідності збільшення виробництва, розвитку високотехнологічних інновацій в оборонному секторі. За словами очільника Мінстратегпрому, світові військові витрати в 2022 році зросли на 3,7% в реальному вираженні, досягнувши нового історичного піку в 2,2 трильйона доларів.
У Європі різко зросли військові витрати – найбільш різко за останні 30 років.
Витрати держав Центральної та Західної Європи у 2022 році досягли 345 мільярдів доларів, що в реальному вираженні перевищило показники 1989 року, коли закінчувалася Холодна війна. «І Україна знаходиться в авангарді цього зростання.
Наша оборонна промисловість розвивається рекордними темпами, і ми продовжуємо нарощувати потужності.
Вільному світу терміново потрібен новий арсенал, і Україна – найкраще місце для його створення», – сказав Олександр Камишін. Нагадаємо, протягом 2023 року в Україні виробництво військової продукції зросло втричі в порівнянні з 2022 роком.
За прогнозами, у 2024-му зросте в шість разів. За його словами, Україна готова ділитися досвідом використання зброї, показниками якості та методами підвищення її ефективності, та відкрита до співпраці в різних форматах. «Це може бути спільне підприємство, ліцензійне виробництво, R&D, постачання комплектуючих.
Ми ведемо найбільшу і найбільш технологічну війну покоління.
Ми втрачаємо найцінніше, що маємо – наших людей.
Ми хочемо, щоб уроки, які Україна винесла з цієї війни, захистили не лише нас, а й увесь вільний світ», - наголосив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

19:40 - Київ витратить 65 мільйонів на оздоблення парку та мосту на Оболоні
19:20 - 12 березня по всій Україні графіки відключень світла діятимуть ввечері
18:51 - Мінцифра повідомила, як планує змінити ринок азартних ігор
18:45 - Надходження військового збору зросли на третину: які регіони сплатили найбільше
18:27 - московія через тиск на бюджет шукає, які витрати сокротити – Reuters
18:15 - Запас валюти в касах банків є достатнім – результати операцій з підкріплення кас банків
18:10 - НБУ просить Гороховського пояснень щодо опублікованого фото клієнтки monobank
18:04 - Зеленський: Україна повинна повідомити ЄС про дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба"
17:50 - 14 кандидатів на посаду голови АРМА пройшли тестування на знання законодавства
17:49 - Азербайджан хоче збільшити поставки газу до Євросоюзу
17:37 - У лютому загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на вісім компаній
17:25 - московіяни заявляють про атаку на інфраструктуру "Турецького потоку"
17:10 - МЕА вивільнить найбільші в історії нафтові резерви
17:00 - Компанія "Горизонти" купила у ексдепутата Мірошніченка збиткову фірму – ЗМІ
16:59 - Майже 44: курс долара оновить історичний рекорд щодо гривні
16:52 - Ощадбанк запускає пілотний проєкт фінансової інклюзії для громад без банківських відділень
16:45 - Стало відомо, коли в закладах Києва запрацюють літні майданчики
16:34 - Корецький пояснив, чому московія атакує трубопровід на півдні України
16:30 - Як слід оцінювати наглядові ради
16:30 - Частина енергообладнання з німецьких станцій вже підготовлена до відправки в Україну – Шмигаль
16:18 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в лютому 2026 року
16:10 - Іран закликав світ готуватися до ціни у $200 за барель нафти
16:03 - УЗ найняла юристів для реструктуризації боргів на $1 мільярд часів Януковича
16:01 - Ключові рішення НКЦПФР від 11.03.2026
15:55 - На Дніпропетровщині 4 дні долали пожежу на об'єкті інфраструктури після атаки московія
15:50 - У районі Ормузької протоки обстріляли три судна
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.03.2026
15:21 - "Під ключ": "Укрнафта" заявила про повний цикл сервісу для свердловин
15:12 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо захисту комерційних таємниць»
15:10 - Бюро економічної безпеки попередило про розсилку фейкових електронних листів


Більше новин