Германия предоставит Украине еще 50 млн евро гранта на рефинансирование “5-7-9”

01.12.2023 08:35 | Укррудпром

07:50 01 декабря 2023 года

Министр финансов Украины Сергей Марченко подписал грантовое соглашение с немецким государственным банком развития (KfW) на EUR50 млн на компенсацию расходов процентной ставки для малого и среднего бизнеса по государственной программе “Доступные кредиты 5-7-9%”, сообщает пресс-служба ведомства.

“Средства будут направлены на рефинансирование расходов по программе “Доступные кредиты 5-7-9%”, что позволит и в дальнейшем обеспечивать доступ малому и среднему бизнесу к льготному кредитованию”, — отметил Марченко и выразил благодарность правительству Германии за сотрудничество и системную поддержку Украины.

Он подчеркнул, что выделенные EUR50 млн станут весомым вкладом в усовершенствование действующих программ финансовой поддержки бизнеса.

Министр также отметил, что Фонд развития предпринимательства (ФРП) является ключевым институтом доступного финансирования для украинского бизнеса, направленного на возобновление и развитие предпринимательства в условиях военного положения.

“Правительство ФРГ продолжает поддерживать украинскую сторону и оказывает содействие дальнейшим грантам”, — отметила руководительница штаба по Украине Федерального министерства экономического развития и сотрудничества (BMZ) Ульрике Хопп-Нишанка.

Она напомнила, что в прошлом году KfW предоставил EUR150 млн для программы “5-7-9”. “Эти средства являются важной составляющей немецко-украинского сотрудничества для развития, общая сумма которого только в 2023 году составила более EUR600 млн “, — отметила Хопп-Нишанка.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are fickle,
Responding to news and trends,
Investors hold on tight.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.07.2026
14:53 - Кулеба залишає Мінрозвитку: які досягнення відомства відзначив
14:52 - Чи залишиться Україна без хліба через російські удари: аналіз ринку
14:12 - московіяни КАБом пошкодили відділення "Нової пошти" у Краматорську
14:00 - Федоров обурився закидами Гетманцева та "Трухи" у свій бік
13:53 - На тлі атак московія судновласники призупиняють заходи до портів України – ЗМІ
13:05 - Федоров розповів, як Міноборони зекономило мільярди доларів на відкритих тендерах
13:00 - Як живуть українці за кордоном
13:00 - ЄС на українській полиці. Як харчова галузь готується до нових правил
12:55 - Переплата мільйонів гривень за рейки: посадовці "Київпастрансу" отримали підозри
12:53 -  Продаж інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування: зазначення у фіскальному чеку коду за УКТЗЕД обов’язкове
12:51 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР просто і зручно
12:49 - Про граничні строки реєстрації ПН/РК в ЄРПН
12:47 - Як справляється МПЗ за земельні ділянки, отримані у спадщину, якщо в зареєстрованому договорі оренди орендодавцем зазначена особа, яка померла?
12:45 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 липня
12:42 - Повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку подається платником через Електронний кабінет
12:40 - Суб’єкт господарювання має відокремлені підрозділи (філії): особливості реєстрація РРО
12:39 - ФОП – платник єдиного податку одночасно є особою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи подавати декларацію про майновий стан і доходи?
12:38 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): що з поданням декларації?
12:37 - Яким чином платник податку може отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна?
12:35 - Порядок автоматизованого розрахунку частки неотриманих грошових коштів за здійсненими операціями з експорту окремих видів товарів
12:35 - Податковий календар на 17 липня 2026 року
12:34 - Надання електронних довірчих послуг: підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
12:33 - Центри обслуговування платників Дніпропетровщини – доступність, сервіс, надійність
12:32 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 217,1 млн грн податку на нерухоме майно
12:28 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету понад 57,7 млн грн рентної плати
12:25 - Громади Дніпропетровщини від платників отримали на 24 % більше туристичного збору ніж торік
12:25 - Греція блокує нові санкції ЄС проти московії через бізнес місцевого магната – FT
12:23 - Випускники Університету митної справи та фінансів отримали дипломи: податкова служба Дніпропетровщини запрошує молодих фахівців до команди
12:22 - Індекс ділових очікувань: бізнес очікує на пожвавлення


Більше новин