Матвій Бідний: росію, яка планує пропагандистські заходи, поступово виключають зі світового порядку денного

30.11.2023 22:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний, повідомив про спроби росіян організувати низку пропагандистських заходів наступного року.
Про це очільник Мінмолодьспорту сказав в ефірі національного телемарафону «Єдині новини». «росія планує цілу низку спортивно-пропагандистських заходів, молодіжно-пропагандистських заходів у 2024 році.
Це й «ігри дружби», і «ігри майбутнього», і «ігри БРІКС».
Зусилля, яких докладає Президент України, Уряд та Верховна Рада, дають свої результати — росію поступово виключають зі світового порядку денного.
Десятиріччями росіяни вкладали кошти, ресурси у те, щоб посилювати свій вплив у міжнародних організаціях, а сьогодні їх звідти виключають», — каже Матвій Бідний Окремо керівник Мінмолодьспорту зосередився на так званому «всесвітньому фестивалі молоді», який країна-агрессор планує провести наступної весни.
Матвій Бідний зауважує, що росіяни переслідують дві цілі: впливати на внутрішню та на зовнішню аудиторію. «Даний фестиваль молоді має дві цілі: це створення внутрішнього замкненого середовища, оточеного залізною завісою.
І є зовнішня ціль — росіяни планують виховати нове покоління «молодих лідерів», яким вони надаватимуть образ таких собі «прогресивних сил», у яких є якісь «прогресивні думки», які вони далі будуть намагатися транслювати по всьому світу», — стверджує очільник Мінмолодьспорту. Підсумовуючи, Матвій Бідний зауважує, що молодіжні заходи в усьому світі, і в Україні зокрема, повністю ґрунтуються на засадах громадянського суспільства.
Тобто, громадянське суспільство займається розвитком спорту та молодіжних ініціатив, а держава лише створює для цього умови.
Натомість, росіяни все організують за ініціативи та під суворим контролем влади. Повне інтерв’ю за посиланням 

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

19:00 - Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині.
18:30 - Окупанти знімають з себе відповідальність за зруйновані будинки – ЦНС
18:05 - Утримання доріг Харківщини профінансовано на 15% – Служба відновлення
17:45 - Внаслідок обстрілу московія Бурштинська ТЕС "на нулі"
17:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Міністром енергетики Румунії Богданом-Груєю Іваном
17:10 - Логістичний центр "Рошен" в Яготині зруйнований майже повністю
16:53 - На Одещині без світла одночасно перебувають до 60% побутових клієнтів та бізнесу – Кіпер
16:36 - МАГАТЕ закликає Росію до стриманості на тлі втрати потужності українським АЕС
16:30 - Денис Шмигаль відвідав енергооб'єкти на заході країни
15:25 - Ушкодження об’єктів енергетики значні – Зеленський
14:48 - США витісняють "Газпром" з європейського ринку – СЗРУ
14:15 - Міненерго та ПРООН обговорили посилення співпраці для зміцнення енергетичної системи України
13:40 - Україна отримала 300 генераторів від партнерів з SECI
13:25 - СБУ уразила московитський завод, задіяний у виробництві пального для ракет
13:00 - Концесійний конкурс на термінали порту Чорноморськ затягується: яка причина
11:36 - московіяни суттєво пошкодили обладнання теплоелектростанцій ДТЕК
11:03 - На українсько-молдовському кордоні відновили пропуск вантажівок
10:43 - московія атакувала енергооб’єкти у восьми областях – "Укренерго"
10:20 - АЕС знизили потужність генерації після масованого російського удару
10:07 - На Київщині після атаки московія горять склади "Рошен"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.02.2026
23:59 - Гойдалки Рекордів: Тиждень Тріумфу та Напруги на Світових Ринках
23:45 - Weekly Exchange Market Summary (Feb 2-6, 2026)
23:24 - Різкі коливання ціни срібла: критичний історичний аналіз та перспективи відновлення
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:38 - 173 тонни енергетичного обладнання від партнерів скерували сьогодні на потреби енергокомпаній, – Денис Шмигаль
21:33 - Різкі коливання ціни біткойна: історичний аналіз та перспективи на 2026 рік
21:00 - Новини 6 лютого: максимум міжнародних резервів, прогноз про повернення біженців в Україну
20:40 - Свириденко розповіла про компанії, які першими подалися на страхування від воєнних ризиків
20:13 - В "Енергоатомі" пояснили, чому неможливо використовувати Запорізьку АЕС спільно з московія


Більше новин