Олег Немчінов провів засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління

30.11.2023 20:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 30 листопада 2023 року,  у режимі відеоконференції відбулося ювілейне XXХ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління. Засідання пройшло під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова.
Із вступним словом виступив Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.
У заході також взяли участь: народні депутати України, представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Національного агентства з питань державної служби України, Державної аудиторської служби України, Рахункової палати України, громадських організацій та іноземні партнери. «На порядку денному в нас сьогодні чимало питань, які надзвичайно важливі для подальшої реалізації реформи державного управління.
Ці питання стосуються однієї з найбільш чутливих тем, а саме реформування системи оплати праці державних службовців та класифікації посад, яка наразі триває, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов. Під час засідання заслухали наступні питання: - реформування системи оплати праці державних службовців, а саме: результати проведення класифікації посад державної служби у державних органах, стан підготовки схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням проведеної класифікації посад, а також умови оплати праці у 2024 році державних службовців у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, міста Києва, одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення; - упорядкування структури апарату міністерств з урахуванням результатів самодіагностики та проведеної класифікації посад державної служби; - поточний стан впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS) та план подальшої роботи; - спрощення процедури утворення та припинення центральних органів виконавчої влади. Окрім цього під час заходу всім присутнім був представлений новий керівник відділу «Належне управління і верховенство права» Представництва Європейського Союзу в Україні, який опікуватиметься питаннями реформування державного управління з боку Сторони ЄС. По завершенню Координаційної ради було прийнято рішення щодо: - прискорення впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS); - створення робочої групи щодо упорядкування структур міністерств за участю проекту Європейського Союзу «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та спільної ініціативи Європейського Союзу та Організації з економічного співробітництва і розвитку Програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту (SIGMA); - доопрацювати та надати на затвердження Уряду схему посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням проведеної класифікації посад; - визначено наступну дату проведення Координаційної Ради.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Найбільший виробник дронів у світі майже заборонив дрони у своїй країні
12:33 - Найбільший московитський автозавод призупинить виробництво
12:20 - Огірки дешевшають, томати – стрімко зросли в ціні: скільки коштують ці овочі
11:58 - Не дайте себе ошукати: НКЦПФР виявила чергові SCAM-проєкти
11:53 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
11:52 - До уваги податкових агентів!
11:50 - Щодо підстав для відмови в реєстрації акцизної накладної суб’єкта господарювання, який реалізує пальне
11:50 - Комітет Ради підтримав один із податкових законопроєктів для кредиту МВФ
11:48 - Резидент Дія Сіті: особливості статусу
11:45 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала протягом останніх 12 місяців дохід понад 1 000 000 грн: чи реєструватися платником ПДВ?
11:43 - Щодо критерію економічної пов’язаності
11:43 - Українські банки наростили доходи: хто найбільше
11:41 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:40 - Порядок і термін реєстрації ПРРО
11:38 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:36 - Деклараційна кампанія 2026: коли виникає обов’язок задекларувати доходи
11:35 - Українці збільшили попит на вживані авто з-за кордону: які моделі найпопулярніші
11:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
11:24 - Надходження плати за землю від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 116,3 млн гривень
11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
11:01 - В Україні зросли продажі традиційних авто: найпопулярніші моделі березня
11:00 - Уряд виділив 298,8 млн грн на відновлення доріг у Харківської області
10:55 - Рада внесе законопроєкти для фінансування: Свириденко зустрілася з нардепами
10:21 - Ворог атакував енергетику на Одещині: ДТЕК повідомляє про значні руйнування


Більше новин