Енергетики готові виконувати швидко аварійно-відновлювальні роботи, – Руслан Слободян

30.11.2023 16:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Найбільше від негоди, що насунулася на Україну 26 - 27 листопада, постраждали енергетичні об’єкти Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Водночас наші енергетики завжди готові до таких випадків.
Про це зазначив Голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі телемарафону «Єдині новини». Очільник відомства наголосив, що така готовність зумовлена тим, що й у мирний час такі ситуації траплялися неодноразово. «Персонал навчений, має все необхідне обладнання та облаштування для того, щоб виконувати швидко аварійно-відновлювальні роботи.
Станом на вечір 28 листопада працювало 370 аварійно-відновлювальних бригад, понад 400 одиниць техніки, близько 1 300 працівників», – повідомив він. Ситуація з відновленням ускладнена у прифронтових регіонах тим, що деякі лінії доводиться відновлювати в особливо небезпечних умовах, пов’язаних із загрозою обстрілів, а також замінуванням територій.
Тривалість відновлювальних робіт збільшується, адже спочатку доводиться залучати саперів для розмінування територій. Щодо обстрілів і ракетних атак Руслан Слободян акцентував, що тут виклики значно серйозніші. За його словами, практика минулої зими показує, що споживачів так само заживлювали.
Але доводилося вводити графіки обмежень.
Крім того, обстріли завдають незрівнянно більших матеріальних збитків.
Адже негода ніколи не призводила до руйнування особливо дорогого обладнання на магістральних мережах. Руслан Слободян також зазначив, що й до таких викликів українські енергетики готувались.
Створено певні системи інженерного захисту, значно посилено систему протиповітряної оборони (ППО) тощо.
Також енергетики країни усвідомлюють важливість швидкого відновлення мереж і готові, як і минулого року, залучати аварійно-відновлювальні бригади з усіх регіонів. Крім того, враховуючи досвід минулої зими, об’єкти соціальної та критичної інфраструктури забезпечено резервними джерелами живлення.
І вони готові до потенційних знеструмлень. «Усі об’єкти охорони здоров’я, школи, водоканали, котельні мають резервне живлення і можуть працювати автономно досить тривалий час», – наголосив Руслан Слободян. Голова Держенергонагляду подякував країнам-союзникам за те, що надали нашій державі передові технології захисту.  «Маємо надію, що з допомогою ППО пройдемо зиму успішно», – сказав він. Нагадаємо, що значна допомога енергетичному сектору надається в межах Фонду підтримки енергетики України, створеного навесні 2022 року за спільної ініціативи Міністра енергетики України Германа Галущенка і Єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.
Фонд став ефективним інструментом для залучення грантових коштів від партнерів для закупівлі обладнання та дає можливість урядам, міжнародним фінансовим організаціям, а також приватним донорам надавати суттєву підтримку українському енергетичному сектору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – лист, в якому
Кожна цифра – слово, що
Іноді промовля

- Fin.Org.UA

Новини

20:25 - Венесуела безстроково постачатиме підсанкційну нафту до США – CNBC
20:22 - Мінфін розповів про річні надходження до держбюджету
19:55 - Кіберполіція застерігає про шахрайство з посвідченнями водія
19:45 - Коломойському остаточно відмовили у стягненні з України $6 мільярдів
19:25 - Україна отримає оновлений Трудовий кодекс – Свириденко
19:15 - Kernel домовився про купівлю великої агрокомпанії – ЗМІ
19:00 - "Укроборонпром" збільшив виробництво у півтора раза в 2025 році
18:45 - Митниця отримала перші сканери для контролю вантажних вагонів: де встановлять
18:25 - Polymarket відмовляється виплачувати ставки на "вторгнення" США до Венесуели
18:15 - Російські МЗС та мінтранс прокоментували захоплення США танкера
18:14 - У четвер графіки відключень світла діятимуть по всій країні усю добу
18:06 - Охоронному бізнесу не можна працювати на єдиному податку з 2026 року – ДПС
17:55 - московіяни вдарили ракетами і дронами по двох українських портах
17:29 - Львівська ОВА перевірить готовність критичної інфраструктури працювати в кризових умовах
17:25 - Історичний обвал гривні: НБУ встановив нові рекордні курси долара та євро
17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела
15:40 - США у Атлантиці захопили танкер, яким "опікується" московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026
15:18 - Боротьба з нелегальним гральним бізнесом: БЕБ радить власникам перевіряти орендарів
15:11 - "Нафтогаз" закрив свою філію у Туркменістані
15:00 - «Власна справа» у 2025 році : понад 10 тис. мікрогрантів на створення та розвиток бізнесу та 1600 ветеранських грантів
14:55 - Кулеба пояснив, для чого витрачати мільярд на відбудову лікарні за 25 км від фронту
14:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:47 - ФГВФО повідомив, коли сформує реєстр вимог кредиторів АТ "РВС БАНК"


Більше новин