У харківському закладі профтехосвіти витратили близько 25 млн грн на безпідставні премії

29.11.2023 16:55 | Північно-східний офіс Держаудитслужби

Незаконне нарахування премій на 25 млн гривень та нестача майна на 1 млн гривень. Такими виявилися  результати планової ревізії, проведеної Північно-східним офісом Держаудитслужби в одному з харківських закладів професійно – технічної освіти за період 2016-2023 роки. 
Зокрема, держаудиторами виявлена відсутність частини бухгалтерських документів та встановлені факти неналежного ведення бухгалтерського обліку у навчальному закладі  після звільнення у 2022 році керівництва та тодішньої бухгалтерії.
Під час ревізії встановлено, що впродовж 5 років нарахування та виплата премій працівникам закладу здійснювалось за відсутності підстав для їх призначення. Загалом необґрунтовано нарахували та виплатили працівникам премії на загальну суму понад 25 млн грн. 
Під час фактичної перевірки наявності матеріальних цінностей, проведеної під час ревізії, встановлено також нестачу  продуктів харчування, будівельних матеріалів, медикаментів на суму понад 1 млн гривень. Встановлені факти відсутності належного контролю посадовими особами закладу освіти за обігом та збереженням майна закладу. 
Крім того, держаудиторами встановлені факти нестачі благодійної допомоги, яка у 2022-2023 роках надавалась закладу освіти благодійними фондами та громадськими організаціями.
Держаудиторами Харківщини направлена вимога новому керівництву закладу щодо негайного вжиття заходів з усунення порушень та відшкодування завданих збитків.
За допущені порушення фінансового за закупівельного законодавства 4-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів для вирішення питання щодо притягнення керівництва освітнього закладу до кримінальної відповідальності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
18:00 - 64 тисяч українських держслужбовців декларують "бездомність" – ЗМІ
17:50 - Україна, Швеція та ПРООН продовжують спільну роботу з оцінки екологічної шкоди
17:28 - Несплачені 6,7 мільйона податків: судитимуть директора столичної компанії
17:07 - Оновлено порядок здійснення оверсайта платіжної інфраструктури в Україні
17:05 - У Раді зареєстрували законопроєкт, який має здешевити іпотечні кредити
17:00 - Як зміни клімату за 10 років вплинули на показники агросектору України
16:40 - Незаконна приватизація комунальної нерухомості: посадовцю КМДА вручили підозру
16:15 - Дрони атакували хімзавод у московії
16:05 - Уряд затвердив порядок надання субвенції на освітні простори
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:30 - Як держава змінила правила для когенерації посеред гри
13:15 - Уряд захистив права на технології, які закуповує держава
13:10 - НБУ ухвалив рішення про ліквідацію АТ "Мотор-Банк"
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:16 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери


Більше новин