Фонд солідарності підтримуватиме українську авіагалузь у 2024 році

29.11.2023 15:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Рішення про продовження функціонування Аеронавігаційного Фонду солідарності та виділення коштів було ухвалено на засіданні держав-членів Євроконтролю – Європейської організації з безпеки аеронавігації. Таким чином, Фонд діятиме вже другий рік.
В умовах, коли цивільні польоти не виконуються, підтримка Фонду дозволяє тримати у належності стані аеронавігаційну систему України та підтримувати кваліфікацію фахівців галузі. «Вже фактично рік Фонд солідарності дозволяє нам створювати умови для повоєнного відновлення авіагалузі.
Важливо, що Фонд підтримує не лише національну аеронавігаційну систему, а й спрямований на покращення знань наших фахівців, підтримку їхнього професійного рівня.
Діяльність Фонду є ключовою для відновлення польотів», – наголосив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач під час засідання Євроконтролю у Брюсселі. Нагадаємо, Фонд добровільної аеронавігаційної солідарності було створено наприкінці 2022 року з метою підтримання інфраструктурної, операційної, та професіональної складових аеронавігаційної системи України та безпосередньо Украероруху як національного провайдера аеронавігаційних послуг.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Numbers read like hieroglyphs
Analysts debate

- Fin.Org.UA

Новини

14:33 - Які документи для отримання ПСП подає одинока мати, яка має дитину (дітей) віком до 18 років?
14:32 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
14:30 - Місцеві бюджети від платників Дніпропетровщини отримали понад 575,2 млн грн рентної плати
14:28 - Платники Дніпропетровщини забезпечують позитивну динаміку надходжень акцизного податку: до бюджету сплачено понад 233,6 млн гривень
14:19 - Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України: стійкість громад залежить від наповнення місцевих бюджетів
14:17 - Ефективна взаємодія влади та бізнесу поглиблює взаємну довіру
14:14 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
14:13 - 4,9 млрд грн податку на нерухомість: які регіони – лідери зі сплати
13:00 - Екосистема турботи про ментальне здоров'я: що обговорювали на конференції мережі ПОВЕРНЕННЯ
12:48 - Звільнився член наглядової ради "Енергоатому": йому терміново шукають заміну
12:35 - В Україні цибуля продовжує дорожчати: яка її ціна
12:30 - Заплатив би вдвічі більше. Чому бізнес недооцінює власні ризики
12:30 - Директор ЦРУ прилетів на Кубу з ультиматумом на тлі паливного колапсу
12:05 - До 30 гривень: у Львові підвищили ціни за проїзд у громадському транспорті
11:50 - ОАЕ тягнуть нову нафтову трубу в обхід Ормузу
11:40 - Активність авторинку: де в Україні найчастіше купують нові та вживані авто
11:23 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 15 травня
11:19 - В Україні стрімко зріс попит на гібридні легковики: популярні моделі квітня
11:00 - Фермери Миколаївщини зможуть отримати підтримку на 14 млн гривень
10:50 - Щойно ожив – і знову помер: атака дрона зупинила паливний завод "Газпрому"
10:40 - Попри збільшення атак українські порти збільшили перевалку вантажів на понад третину
10:31 - У 8 областях фіксують знеструмлення після обстрілів енергетики
10:20 - На Запоріжжі дрон вдарив по поїзду: є поранені
10:06 - Київ попросив у держави 15 мільярдів на енергостійкість
09:50 - Нафта відреагувала на заяву Трампа про те, що він втрачає терпіння щодо Ірану
09:22 - Наглядова рада "Укргідроенерго" обрала нового гендиректора
09:21 - Податковий номер через «е-Консул» та Е-картка платника – нові цифрові можливості для українців в Україні та за кордоном
09:00 - Представники МВФ приїдуть до України для перегляду кредитної програми
08:30 - Що стоїть за ініціативами Зеленського оновити кадри в лісовій галузі?


Більше новин