Майже 60 тисяч послуг з психологічної допомоги надано центрами соціально-психологічної реабілітації Мінветеранів

29.11.2023 15:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Майже 60 тисяч послуг з психологічної допомоги надано центрами соціально-психологічної реабілітації Мінветеранів.
Про це Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила під час підбиття підсумків роботи Міжвідомчої координаційної ради з упровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році, яке відбулося за участю Першої леді України Олени Зеленської та під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.  Участь в останньому цьогоріч засіданні МКР взяли очільники 11 міністерств, керівники ОВА, народні депутати, представники Офісу Президента України, Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ та міжнародні партнери.
У ході зустрічі учасники поділилися проміжними результатами у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я та презентували свої проекти. «Міністерство у справах ветеранів України протягом 2023 року надало 13 533 консультації за допомогою гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду, 59 344 послуги з психологічної допомоги надано центрами соціально-психологічної реабілітації.
Крім того, програмним забезпеченням MARTA оброблено 7 298 звернень», – зазначила Юлія Лапутіна. Нагадаємо, в Мінветеранів модернiзовано MARTA – онлайн-систему для визначення станів психічного здоров’я ветеранів та ветеранок.
Прототип діагностичного інструменту було створено в Міністерстві у 2022 році.
Цього року завдяки Програмі реінтеграції ветеранів IREX та за підтримки Державного департаменту США система була модернізована. Олена Зеленська подякувала учасникам засідання за роботу та побажала плідного й ефективного втілення їхніх проектів із психічного здоров’я в наступному році. Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та доступна на сторінках програми в «Ти як?»

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock market soars high,
Bulls and bears in fierce battle,
Greed and fear collide.

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації
15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
15:40 - Ціна на нафту впала нижче 80 доларів за барель
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.06.2026
15:30 - Підтверджено статус 16 системно важливих банків
15:17 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Юрій Риженков
15:10 - Суд заочно взяв під варту ексрегіонала Іванющенка
15:10 - Мінекономіки та ФАО запускають програму підтримки фермерів на Чернігівщині та Дніпропетровщині
14:49 - Більшість українських компаній не планують наймати іноземців, попри дефіцит кадрів – ЄБА
14:35 - НБУ ухвалив регуляторний пакет для початку діяльності банку нового типу
14:00 - Зроблено в Україні: з початку 2026 року держава підтримала 7,4 млрд грн несировинного експорту
14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
13:00 - Україна на шляху приєднання до дослідницької програми ОЕСР зі сталих аграрних і продовольчих систем
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
12:00 - Впровадження СВАМ, НСТВ та розширення переліку сфер діяльності МЗВ: Мінекономіки запрошує на робочу зустріч
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС


Більше новин