Оновлюються вимоги до управління кредитними спілками

29.11.2023 03:26 | Fin.Org.UA

Національний банк України пропонує до обговорення проєкт Положення про вимоги до системи управління кредитною спілкою (далі – Положення).

 

Положення розроблене відповідно до Законів України "Про фінансові послуги та фінансові компанії" та "Про кредитні спілки" з метою підвищення ефективності корпоративного управління в кредитних спілках.

 

У Положенні, зокрема, встановлено:

 

  • вимоги до системи управління кредитною спілкою, зокрема до організації систем внутрішнього контролю, управління ризиками, комплаєнсу та внутрішнього аудиту;
  • вимоги до звітів та інших документів кредитної спілки для подання до Національного банку щодо виконання функцій управління ризиками, комплаєнсу, внутрішнього аудиту;
  • порядок здійснення Національним банком контролю за дотриманням кредитними спілками вимог до системи управління;
  • критерії віднесення кредитних спілок до категорії значимих.

 

Положення передбачає перехідний період строком до 30 червня 2024 року для організації кредитними спілками системи управління за новими правилами.

 

Вимоги про віднесення кредитних спілок до категорії значимих за встановленими Національним банком критеріями наберуть чинності з 01 січня 2025 року.

 

Ознайомитися з матеріалами для обговорення можна за посиланнями: 

 

 

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 29 грудня 2023 року на електронну адресу: NBFI.regulations@bank.gov.ua або на поштову адресу: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - Національний банк України зберіг облікову ставку на рівні 15%
13:02 - Деклараційна кампанія 2026 добігає кінця!
13:00 - Які операційні системи підтримують використання програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»?
12:59 - Суб’єкт господарювання не може самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску
12:50 - Бельгія зупиняє відмову від атому та викуповує свої ж АЕС у французів
12:48 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. 20-ОПП у разі зміні прізвища?
12:40 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
12:39 - Як і на підставі яких критеріїв визначатиметься, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
12:37 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість дарунків працівнику та гіг-спеціалісту від резидента Дія Сіті?
12:36 - Щодо перевірки платників єдиного внеску (в тому числі при ліквідації)
12:35 - Як фізична особа може отримати мікрогрант на створення власного бізнесу?
12:34 - До уваги платників податків!
12:33 - Формування платіжних інструкцій в електронній формі прискорює процедуру примусового списання податкового боргу
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна?
12:30 - Юридична особа не може одночасно мати статус і резидента Дефенс Сіті і резидента Дія Сіті
12:30 - Як інвестувати в енергостійкість
12:30 - Виручка від агроекспорту зросла на понад 8%: що і кому продає Україна найбільше
12:29 - Акцизний податок: надходження з ввезених товарів від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 65,7 %
12:28 - Майже 2,3 млрд грн податку на прибуток – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:26 - Понад 30,8 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували до зведеного бюджету з початку року платники Дніпропетровщини
12:25 - Податківці Дніпропетровщини розширюють співпрацю з освітянською спільнотою регіону
12:24 - Податківці Дніпропетровщини взаємодіють з платниками у частині створення відкритих і чесних конкурентних умов
12:23 - До 11 травня потрібно подати податкові розрахунки за І квартал 2026 року: ФОПи поки звітують за чинною місячною формою
12:17 - Спадщина не від близьких родичів: порядок оподаткування та сплати податків
12:10 - Пентагон розблокував 400 млн доларів допомоги для України після місяців простою
12:00 - Пресбрифінг щодо рішень Правління Національного банку з монетарної політики
11:52 - Уряд компенсуватиме бізнесу частину витрат на будівництво розподіленої генерації
11:33 - Монополії не видно: Кириленко знову відзвітував Раді про ціни бензину на АЗС


Більше новин