Мінцифри: Консорціум POTENTIAL зібрався в Амстердамі для розробки технічних вимог до пілотування Європейського гаманця цифрової ідентифікації

28.11.2023 20:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Консорціум POTENTIAL зібрався на дводенний семінар в Амстердамі.
Подія проходить 28-29 листопада й стане важливим етапом у роботі 19 країн-членів Європейського Союзу та України.
Основна мета заходу — узгодити розробку технічних вимог до Цифрового гаманця ідентифікації ЄС (EUDIW) протягом року. Під час семінару бізнес- та техексперти з кожної країни обговорюють бізнес-вимоги для шести варіантів використання цифрового гаманця.
Для цього аналізують досягнення в кожній сфері. На стартовій зустрічі консорціуму в липні цього року в Парижі окреслили сценарії використання цифрових гаманців.
У наступному році їх планують реалізувати та протестувати за допомогою початкових прототипів гаманців. Щоб прискорити розв’язання проблем, які стосуються законодавчої та технічної бази, POTENTIAL бере участь у діалозі щодо зовнішніх перешкод.
За участю представників Європейської комісії консорціум розглядає вплив затримок у розробці Референтної архітектурної структури та запровадженні еталонного гаманця ЄС.
Адже це може спричинити затримку запуску транскордонних пілотних проектів. Консорціум POTENTIAL — це один із чотирьох масштабних пілотних проектів, які Європейська комісія обрала для експериментів із цифровою ідентичністю по всій Європі.
Консорціум працює під керівництвом Франції й Німеччини.
Головне завдання POTENTIAL — сприяти розвитку інновацій, співпраці та росту в шести секторах цифрової ідентичності.
Серед яких державні послуги, відкриття банківського рахунку, телекомунікації, водійські права, електронні підписи та охорона здоров’я.
Консорціум позначає значні перспективи та символізує важливий крок колективних зусиль для зміцнення позиції Європейського Союзу в цифровому десятилітті. Варто підкреслити, що Україна — єдина країна в складі консорціуму, яка наразі не член ЄС, але вже активно бере участь у процесі формування майбутнього цифрової ідентифікації ЄС. Участь Мінцифри в пілотному проекті EU Digital Identity Wallet здійснюється за підтримки Європейського Союзу в межах проекту DT4UA, що реалізується естонською Академією електронного управління (eGovernance Academy).

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями
13:35 - Звернення (заява) платника податків (ЮО, ФОП) є підставою для проведення документальної позапланової перевірки
13:34 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої суми пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:33 - Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно нерухомість, яка не має ознак будівель і класифікується як інженерні споруди?
13:32 - ФО – пенсіонеру, який не досяг пенсійного віку, призначена пенсія за віком на пільгових умовах, в пенсійному посвідченні зазначено «пенсіонер за віком»: чи є пільга щодо сплати земельного податку?
13:31 - Фізичній особі, яка отримала іноземний дохід, необхідно здійснити переклад довідки про суму сплаченого ПДФО
13:29 - Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?
13:27 - Внесено зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:27 - Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить всі моделі РРО, які можуть використовувати суб’єкти господарювання
13:25 - Е-кабінет: як надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами?
13:24 - Іспанія допоможе Україні модернізувати аеронавігаційну інфраструктуру
13:23 - Щодо подання ФО – контролюючою особою Повідомлення про набуття (початок здійснення фактичного контролю) або відчуження частки (припинення фактичного контролю) резидентом в іноземній юридичній особі або майнових прав на частку в активах, доходах чи пр
13:20 - Майже 58,3 млн грн рентної плати за спецвикористання води спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:17 - Дніпропетровщина: на 57,7 % зросли надходження до місцевих бюджетів від платників транспортного податку
13:15 - Екологічний податок: платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,3 млн гривень


Більше новин