Прем’єр-міністр взяв участь у засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

28.11.2023 20:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Стійка нація починається з конкретної людини.
Тому завдання Уряду — створити умови для її розвитку, для реалізації усіх потенційних талантів та можливостей.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, що відбулося 28 листопада за участі першої леді України Олени Зеленської. «Інвестуючи в людину, ми інвестуємо в сильну Україну.
В державу, яка перемагає і яка успішно відновлюється.
Відбудова та подальший розвиток потребують величезних людських ресурсів.
Тому наскрізними напрямками в роботі Уряду є повернення українців з-за кордону, інтеграція у цивільне життя колишніх військовослужбовців, ветеранів, адаптація населення на деокупованих територіях.
А головне — зміцнення ментального здоров’я українців», — відзначив Денис Шмигаль. «Наступний рік має бути роком максимального поширення проектів у регіонах.
Щоб психологічні послуги дійшли до кожного українця, хоч би як він не жив віддалено від великих міст», — зазначила перша леді України Олена Зеленська. Як повідомив Прем’єр-міністр, Координаційний центр з психічного здоров’я провів попередній аудит наявних послуг і фахової спроможності надавачів у регіонах.
Визначені 1102 територіальні громади, у яких є послуги у сфері ментального здоров’я або наявний потенційний надавач. «Наприклад, у сфері освіти — така можливість є у 87% громад України.
Але у сфері соціального захисту показник покриття послугами сягає лише 27%.
Після аудиту кількості слід провести аудит якості цих послуг.
Необхідно зрозуміти, чого не вистачає для того, щоб захист ментального здоров’я був дієвим та ефективним», — підкреслив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр наголосив, що фокус роботи Уряду й міністерств — це присутність контексту ментального здоров’я в усіх політиках, де людина взаємодіє з державою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Уряд встановив єдиний порядок підготовки Національного плану з енергетики та клімату
19:40 - Підтримка оборонної промисловості: Уряд запроваджує спрощену процедуру в межах Defense City
18:05 - Забезпечення безперебійності електропостачання: постачальники універсальних послуг продовжать постачати електроенергію
18:00 - Зроблено в Україні: в індустріальних парках на кінець 2025 року збудовано або будується 37 заводів
18:00 - 0,95% росту ВВП забезпечила програма "Зроблено в Україні" – Свириденко
17:14 - У Києві прорвало тепломережу
17:06 - Спадщина без конфліктів: ключові інструменти для розподілу активів
16:19 - Ціни на нафту продовжують падати на початку 2026 року
16:00 - Меліорація в Україні: підсумки року реформ та підтримки державою будівництва зрошувальних систем
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.01.2026
15:03 - Маск заявив, що у 2026 році почне масово виробляти імпланти для керування пристроями думками
15:00 - Чи стане українська енергетика магнітом для зелених інвестицій ЄС?
14:44 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:07 - ДБР ліквідувало канал постачання кокаїну: організував українець, який відсидів у США
13:45 - Політика «Зроблено в Україні» забезпечила 0,95 в.п. зростання ВВП у 2025 році
13:16 - московіяни атакували магазин JYSK у Запоріжжі
13:10 - 2025 рік у енергетичній сфері України: розвиток розподіленої генерації
13:10 - Реформа рибного господарства: підсумки 2025 року
13:00 - Що відбувається на ринку нових авто та як премія "Авто Лідер" визначає найкращих
12:45 - ДТЕК показала масштаби руйнувань енергооб’єктів на Одещині
12:25 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:23 - Коли необхідно подавати до контролюючих органів витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки
12:22 - Зміна облікових даних: алгоритм дій фізичної особи – платника податків
12:21 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:20 - США у 2025 році активніше залучали державні інвестиції, ніж країни, що розвиваються
12:19 - Платники Дніпропетровщини спрямували до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 162 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску
12:17 - Інформація для платників єдиного внеску щодо уточнення категорій платників в розрізі символів звітності
12:16 - Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована
12:15 - 2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору


Більше новин