Мінветеранів: У Києві відкрито другий Центр ветеранського розвитку

28.11.2023 16:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів України продовжує розширювати регіональну мережу Центрів ветеранського розвитку.
Черговий такий заклад відкрито на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Це вже другий Центр у місті Києві та одинадцятий у країні. Завдяки потужним освітнім спроможностям Університету демобілізовані Захисники і Захисниці та члени їхніх сімей матимуть змогу проходити професійну підготовку та перепідготовку, отримуватимуть необхідну психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу в межах реінтеграції від військової служби до цивільного життя. У Центрі ветеранського розвитку також готуватимуть майбутніх помічників ветеранів – адже місто Київ долучилося до “пілотних” регіонів, де Мінветеранів реалізує свій експериментальний проект із впровадження в Україні інституту помічника ветерана. Як зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, заклад стане тим місцем, куди приходитимуть ветерани й ветеранки, члени їхніх сімей, щоб обмінятися досвідом, знайти однодумців, обговорити наболіле.
А головне – отримати ту чи іншу нову для себе спеціальність, щоб далі успішно крокувати у власному розвитку в цивільному житті. “Я дуже рада, що моя Альма-матер – Національний університет фізичного виховання і спорту України – долучається до реалізації одного з важливих проектів Мінветеранів із ефективного супроводу та професійної адаптації Захисників, Захисниць, їхніх рідних.
Я хочу, щоб цей Центр став у сфері спортивної реабілітації та ветеранського спорту рушієм та авангардом для того, щоб проект імплементувався по всій Україні.
Будемо відверті: реабілітологів та психологів на всю країну найближчим часом не вистачить.
Бо цивільне населення, ветерани, і прості люди, які зазнали страждань, потребуватимуть всебічної допомоги", – наголосила Юлія Лапутіна. Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний зазначив, що саме спорт та фізична активність є одним з найефективніших інструментів повернення людини до нормального життя у суспільстві. “Це дуже приємно, що Університет ініціює та бере участь у важливих проектах з реабілітації наших героїв”, – зазначив очільник Мінмолодьспорту. Ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас наголосив, що виш має широкі можливості щодо створення належних умов для отримання якісної реабілітації та професійної освіти демобілізованими воїнами та членами їхніх родин, а також тим фахівцям, які працюватимуть з ветеранами. "Ми розуміємо важливість і ефективність спортивної та реабілітаційної освіти задля результативного переходу від військової служби до цивільного життя.
Перше, що ми вже робимо – працюємо над створенням адаптивної інфраструктури, яка включає фізичну, педагогічну, технологічну та соціальну інтеграцію.
Це спрямовано на створення доступного та реагуючого на особливі потреби ветеранів освітнього середовища, сприяючи їхній реінтеграції у суспільство", – зазначив очільник вишу. Також під час відкриття Центру ветеранського розвитку було представлено його першого працівника.
Ним став ветеран російсько-української війни Георгій Расховєєв.
Міністр Юлія Лапутіна вручила українському Захиснику подяку та пам"ятний коїн Мінветеранів. Довідково Створення Центрів ветеранського розвитку – це проект Мінветеранів на виконання плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору на період до 2030 року, що реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

17:02 - БЕБ заявило про ліквідацію 18 підпільних гральних закладів після масштабної операції
16:53 - У Херсоні після зупинки ТЕЦ мешканцям роздають обігрівачі
16:37 - Світовий банк перерахував до держбюджету України 290 мільйонів доларів: на які цілі
16:17 - Мін’юст найняв юристів для повернення скіфського золота, яке вивезли з України
16:05 - ДПС не забезпечила належного адміністрування податкового боргу – аудитори
15:40 - Мінрозвитку розповіло про результати роботи цифрової системи "єЧерга"
15:33 - Нафтогазові доходи московія у грудні впадуть до найнижчого рівня з 2020 року – Reuters
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.12.2025
15:18 - ІТ-експорт України вперше за три роки може зрости – дослідження
15:00 - "Гулівер"відновив роботу, але відкрилися ще не всі магазини
14:58 - В Міненерго пояснили, чому в регіонах України велика різниця у відключеннях світла
14:35 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
14:35 - Митники протестували новий цифровий контроль у портах: що він дає логістиці
14:33 - Податкова знижка: які відомості повинна містити довідка про доходи фізичної особи, що надається податковим агентом?
14:32 - Внесення ФОПом – платником єдиного податку змін щодо відомостей до реєстру платників єдиного податку
14:30 - Про право на звільнення від податкових обов’язків юридичних і фізичних осіб, які постраждали від російської агресії
14:30 - Перший набір Create Ukraine завершив програму: 10 учасників зміцнили економіку, залучили інвестиції та прискорили вступ до ЄС
14:28 - Про подання заяви фізичною особою про застосування пільги із земельного податку
14:27 - Термін та особливості проведення перевірки з питань дотримання принципу «витягнутої руки»
14:26 - До уваги платників ПДВ!
14:25 - Порушення використання КОРО та/або РК: яка відповідальність застосовується контролюючим органом до СГ?
14:17 - Золото сягнуло семитижневого максимуму, срібло встановило рекорд
13:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:58 - Компенсація за знищене житло: Україна отримала останній транш від БРРЄ
13:38 - Мінекономіки завершує підготовку проєкту нового Трудового кодексу
13:35 - "Дія" запустила нову військову облігацію "Амвросіївка": яка дохідність
13:15 - АРМА прийняло в управління корпоративні права виробника мінералки
13:00 - Nestle запустила першу виробничу лінію на новій фабриці на Волині
12:59 - Роботу старого сховища на Чорнобильській АЕС визнали безпечною до 2035 року
12:55 - московія атакувала енергетику у кількох регіонах: є знеструмлення


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32532
Австралійський долар28.1136
Така0.34515
Канадський долар30.655
Юань Женьміньбі5.981
Чеська крона2.0409
Данська крона6.6224
Гонконгівський долар5.4191
Форинт0.128816
Індійська рупія0.46665
Рупія0.0025346
Новий ізраїльський шекель13.1584
Єна0.27035
Теньге0.080944
Вона0.028572
Ліванський фунт0.000471
Малайзійський ринггіт10.3009
Мексиканське песо2.3379
Молдовський лей2.4818
Новозеландський долар24.4976
Норвезька крона4.173
Саудівський ріял11.245
Сінгапурський долар32.6576
Донг0.0016038
Ренд2.502
Шведська крона4.5432
Швейцарський франк53.007
Бат1.33765
Дирхам ОАЕ11.4884
Туніський динар14.4603
Єгипетський фунт0.8876
Фунт стерлінгів56.4213
Долар США42.1936
Сербський динар0.4215
Азербайджанський манат24.8168
Румунський лей9.7171
Турецька ліра0.9882
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.6584
Болгарський лев25.2914
Євро49.4678
Ларі15.6551
Злотий11.7143
Золото182572.97
Срібло2705.39
Платина74100.4
Паладій64262.96

Курси валют, встановлені НБУ на 15.12.2025