Міндовкілля: «Build Back Better», «Вuild Вack Greener» – ключові принципи відбудови України

28.11.2023 16:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ключові принципи відбудови України - «Build Back Better», «Вuild Вack Greener».
На цьому наголосив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець під час свого виступу на конференції «Зелене відновлення України», що проходить у Вільнюсі. «Цінуємо, що партнери вже зараз готові допомогти пройти нам шлях від руїн до зеленої трансформації.
Як сказав Президент Володимир Зеленський, відбудова – це не тільки про те, що маємо зробити після перемоги, а й те, що потрібно робити просто зараз», – зауважив Міністр. За його словами, вже Україна: робить акцент на зелених проектах.
Вони створять до 4,2 млн зелених робочих місць, компенсуючи втрати від війни; приймає необхідні євроінтеграційні закони.
Вони наближають Україну до ЄС і скорочують шлях потенційних інвесторів до нас; залучає інвесторів та розробляємо проекти будівництва нових сміттєпереробних заводів європейського зразка.
Із два десятки таких проектів вже на стадії запуску – в Одесі, Києві, Полтаві, які піддаються щоденним обстрілам.
А ще, в Івано-Франківську, який працює у тилу на економіку нашої країни; разом з німецькими партнерами запустили Кліматичний офіс в Україні.
Він є тим інструментом, який дозволить залучати зелені фінанси на післявоєнне відновлення; відновлює ліси.
У планах ЄС висадити 3 млрд дерев, Україна поставила ціль – 1 млрд дерев і вже зараз виконала свою програму майже на 44%; відкриває центри з вирощування саджанців.
Сьогодні їх в Україні 7; розпочала масштабну реформу лісової галузі; завершує цифровізацію лісу.
Ми запровадили ряд електронних сервісів, які дозволяють ефективно контролювати переміщення деревини. «Все це ми робимо сьогодні попри війну.
Захищаємо свою країну.
Рухаємося до ЄС.
Плануємо і вже будуємо спільне майбутнє з усіма цивілізованими країнами світу.
Вдячний ЄС за створення Ukraine Facility.
Це вкрай важливо та дасть Україні можливість за підтримки ЄС впевнено рухатися до досягнення кліматичної нейтральності, побудови циркулярної економіки, а ще модернізувати промисловість за найкращими стандартами та відновити наші природні ресурси.
Вдячний всім міжнародним партнерам, які підтримують нашу країну на цьому шляху.
Ця підтримка, надана сьогодні, матиме свої результати вже завтра», – наголосив Руслан Стрілець.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 червня: податок на OLX та шостий за червень рекорд долара
20:45 - Індія закриває лазівку для тіньових танкерів, які обходять санкції
20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%
14:34 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника Національного агентства з акредитації України на 2027 рік» від 06.06.2026 № 6574


Більше новин