Мінреінтеграції: Проведено моніторинг місць тимчасового проживання ВПО

20.11.2023 20:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У 12 регіонах України проведено моніторинг умов побуту й облаштування місць тимчасового проживання (МТП) внутрішньо переміщених осіб. Результати дослідження були представлені учасникам засідання Координаційного штабу з питань ВПО, яке відбулося під головуванням Віце-прем"єр-міністра - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  Ірини Верещук. Моніторингом було охоплено 424 МТП із загальною кількістю 28 816 місць.
З них вільними для проживання наразі залишаються 8903 місця.
Як засвідчують результати дослідження, у середньому в одному МТП проживають 47 внутрішньо переміщених осіб. Майже всі МТП забезпечені працюючими інженерними системами: • 97% закладів безперебійно отримують електроенергію, • 93% – опалення, • 95% – водопостачання, • 72% МТП облаштовані альтернативними джерелами енергії. Облаштування простору: • 80% МТП мають достатню кількість площ для загального користування; • 55% – обладнані достатньою кількістю меблів для місць загального простору; • 61% – забезпечені достатньою кількістю кухонної побутової техніки. Моніторинг проводився на вимогу Уряду та згідно з постановою № 930, яка затверджує Порядок функціонування місць тимчасового проживання ВПО.
Постанова була розроблена Мінреінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля на виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are fickle,
Responding to news and trends,
Investors hold on tight.

- Fin.Org.UA

Новини

20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%
14:34 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника Національного агентства з акредитації України на 2027 рік» від 06.06.2026 № 6574
14:26 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6542
14:22 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2027 рік» від 04.06.2026 № 6541


Більше новин