Японія передала Україні машини та обладнання для саперів

20.11.2023 18:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сорок одиниць техніки та обладнання для розмінування отримали від Японії піротехнічні підрозділи, що очищають українську землю від мін та снарядів, що не розірвалися.
Урочиста передача автомобілів та обладнання відбулася за участі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко, Державного Міністра закордонних справ Японії Цуджі Кійото та Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка в Києві 20 листопада 2023 року. У церемонії також взяли участь Державний міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Івата Казучіка, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, тимчасово виконуючий обов’язки Голови ДСНС Володимир Демчук. Техніку та обладнання від Японського агентства міжнародного співробітництва JICA та компанії «Shabondama Soap Co., Ltd.» українській стороні передали Головний представник офісу JICA в Україні Сугімото Сатоші та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда. «Україна надзвичайно вдячна Японії за підтримку та допомогу, яку ваша країна вже надала нам з початку широкомасштабного вторгнення та продовжує надавати.
Нинішня допомога вкрай цінна для нас.
Адже завдяки їй ми швидше зможемо зробити нашу землю безпечною.
Передані техніка та обладнання допоможуть оснастити та зробити мобільними не менше сорока груп розмінувальників.
А це – десятки та сотні збережених життів українців, це більш швидке повернення аграрних земель у використання», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Усього цього разу Україні передано 20 автомобілів типу пікап, 20 автомобілів типу універсал та 50 металодетекторів ALIS від JICA, а також 150 контейнерів вогнегасної рідини від компанії «Shabondama Soap Co., Ltd.». Нагадаємо, на сьогодні реалізована чи перебуває в стадії реалізації низка проектів допомоги Україні, ініційовані або профінансовані Японією.
Так, раніше ДСНС було передано 12 оперативних піротехнічних машин, закуплених ЮНІСЕФ за підтримки Уряду Японії, 30 вантажівок (в рамках реалізації «Проекту розвитку спроможностей у гуманітарному розмінуванні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів»).
Впродовж 2022-2023 років Представництвом ПРООН в Україні за підтримки Уряду Японії реалізовано проект міжнародної технічної допомоги в сфері гуманітарного розмінування, в рамках якого ДСНС отримала автомобілі для піротехнічних груп, обладнання, спорядження для саперів тощо.
Нині триває реалізація проектів «Покращення обладнання для гуманітарного розмінування», розрахованих до 2025 року.
Проекти реалізуються в рамках Грантової угоди для Програми екстреного відновлення між Урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 1 травня: нові плівки Міндіча
20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:12 - Річний звіт Національного банку за 2025 рік: антикрихкість в дії
20:11 - Річний звіт Національного банку України за 2025 рік
20:05 - Японія просить компанії купувати російську нафту взамін близькосхідній – Nikkei
19:40 - Трамп погрожує підвищити тариф на автомобілі та вантажівки з ЄС до 25%
19:15 - Митниця фіксує скорочення середнього часу оформлення
19:05 - московія все ще головний постачальник нафти до Сирії, попри поворот останньої на Захід
19:00 - За купівлю української агротехніки компенсують рекордну суму
18:45 - Фонд відбудови має намір до кінця року укласти три інвестугоди – Свириденко
18:25 - В "Укренерго" повідомили, чи будуть відключати світло 2 травня
18:15 - Україна веде з ЄС перемовини про пом'якшення мита, яке вбиває металургію – ЗМІ
18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕБАНСЬКИЙ ЗДО "ОЛЕНКА" (ЯСЛА-САДОК) (Вінницька обл., Тульчинський р-н, село Клебань, вулиця Подільська, будинок 3)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СГВК «АВАНГАРД» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н., с. Українка, вул. Соборна, 5)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «Світанок» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Лебедівка)


Більше новин