Мінагрополітики та «Укрцукор» підписали Меморандум про взаєморозуміння

20.11.2023 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Національна асоціація цукровиків України («Укрцукор») підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ підписали Міністр агрополітики Микола Сольський та тимчасово виконуючий обов’язки голови правління «Укрцукор» Назар Михайловин. Як зазначається в Меморандумі, Мінагрополітики та «Укрцукор»  співпрацюватимуть для підтримки стабільної продовольчої безпеки та уникнення експортних обмежень. Згідно з документом, сторони домовилися: погоджувати максимально можливі обсяги експорту цукру на основі попереднього балансу попиту і пропозиції в 2023/2024 маркетинговому році.
Вносити зміни, які зазначені в Додатках до Меморандуму, з урахуванням проведення весняного посіву і вегетації рослин. граничний обсяг експорту цукру у 2023/2024 маркетинговому році становитиме до 650 тис.
тонн;  Мінагрополітики в межах законодавства може ініціювати заходи державного регулювання при виникненні загроз продовольчій безпеці держави. При цьому щомісячно Мінагрополітики та  «Укрцукор» обговорюватимуть поточну ситуацію та визначатимуть обсяги експорту.
У випадку ініціювання Міністерством заходів щодо зміни режимів зовнішньоекономічної діяльності, запровадження ліцензування та квотування сторони проводитимуть попередні консультації. «Укрцукор» зі свого боку погоджується інформувати Міністерство щодо фактичного здійснення та перспектив експорту цукру.
Отримавши від Міністерства повідомлення про припинення експорту, вжити необхідних заходів для інформування громадськості.  Також Мінагрополітики сприятиме нарощуванню експортного потенціалу цукру та проведенню переговорів з  Європейським Союзом щодо подальшого безмитного та безквотного експорту цукру в країни ЄС. Меморандум набирає чинності з дня підписання і діє до 1 вересня 2024 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру


Більше новин