Данія – надійний партнер України у розвитку енергетичного сектору, - Міненерго

20.11.2023 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра енергетики України Ярослав Демченков провів зустрічі з керівництвом Данського енергетичного агентства, фондів та компаній країни, представниками посольства Данії в Україні.
Зустрічі відбулися у Варшаві та Києві протягом минулого тижня.
Він подякував данській стороні за підтримку, надану українському енергосектору, зокрема у межах Програми українсько-данського енергетичного партнерства (УДЕПП), допомоги у відбудові Миколаївської області та інших територій України, внесків до Фонду підтримки енергетики України.  Важливим проектом у межах партнерства є розробка «Термінового каталогу технологічних рішень для енергогенерації», який був представлений данською стороною та опублікований на сайті Данського енергетичного агентства. У ньому наведено перелік пріоритетних технологічних рішень, які можуть бути реалізовані в Україні для підтримки розподіленої енергогенерації.
Передбачається, що каталог допоможе енергокомпаніям, регіонам та муніципалітетам знаходити найбільш актуальні рішення в українському контексті, які сприятимуть підвищенню безпеки енергопостачання.
Крім того, каталог відіграватиме допоміжну роль у залученні інвестицій та донорської допомоги для короткострокового відновлення та розвитку енергосистеми України. Заступник Міністра обговорив з представниками різних данських інституцій варіанти залучення пільгового фінансування на підтримку впровадження каталогу та організації виробництва в Україні окремих технологічних рішень, запропонованих у каталозі. «У ці непрості для нас часи Програма українсько-данського енергетичного партнерства довела свою важливу роль, пропонуючи безцінний досвід для термінового ремонту та розвитку сталої енергосистеми в Україні.
Важливо, що ми домовляємося з данською стороною створити додаткові умови для залучення пільгового фінансування заходів з впровадження та виробництва в Україні окремих технологій представлених у Терміновому каталозі технологічних рішень для енергогенерації, розробленого Данським енергетичним агентством.
Гранти та пільгове кредитування спільних українсько-данських проектів у енергетиці стануть новим етапом нашого двостороннього партнерства», - підкреслив Ярослав Демченков.  Під час зустрічей також обговорювалося виконання програми робіт УДЕПП на наступний рік і напрямки подальшої співпраці, зокрема залучення данських компаній до розмінування енергетичної інфраструктури.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond markets ebb and flow
Investors seek safe havens
In uncertain times

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.07.2026
06:00 - Нескінченний ремонт. Чому Київ щороку витрачає сотні мільйонів на мости, а затори не зникають
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 23 липня: ексголова Оператора ГТС у розшуку, судна перестали заходити у порти України
19:45 - Енергокомпаній США отримали вигоду від атаки на танкери Саудівської Аравії
19:15 - Нафтогазові доходи московії в липні можуть зрости на 60%
18:45 - Суд визнав необґрунтованими активом квартиру посадовиці ДПС
18:40 - московія оголосила свої води в Чорному морі небезпечними для судноплавства
18:10 - Змова на закупівлях обмундирування: компанії оштрафували на 30 мільйонів гривень
18:00 - Застосовано захід впливу до ТОВ "ФК "КРЕДІПЛЮС" у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - Нафта перевищила $100 після атак хуситів на саудівські танкери
17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:25 - Денис Шмигаль провів зустріч із Русланом Стефанчуком щодо законодавчої підтримки енергетичного сектору
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися


Більше новин