Ввезення гуманітарної допомоги: продовжено можливість використання паперових декларації до 1 квітня 2024 року

20.11.2023 16:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України продовжив можливість використання паперових декларацій для ввезення гуманітарної допомоги в Україну до 1 квітня наступного року.
Це дасть змогу організаціям, які завозять гуманітарну допомогу, продовжувати свою діяльність за звичними процедурами. У той же час, з 1 грудня цього року отримувачі можуть вже почати використовувати цифровий механізм для ввезення гуманітарної допомоги.
Тобто подавати декларацію онлайн з використанням Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.  Відповідні зміни були ухвалені за результатами опрацювання зворотнього зв"язку від волонтерської спільноти, яка активно долучилась до обговорення проблематики.  Триватиме перехідний період з можливістю подання паперової декларації до 1 квітня наступного року.
За цей час Мінсоцполітики, у співпраці з іншими органами влади та громадянським суспільством, продовжить опрацьовувати конструктивні коментарі та пропозиції для покращення правового регулювання процедури ввезення і обліку гуманітарної допомоги.  Водночас, під час перехідного періоду фонди, громадські організації та інші отримувачі зможуть адаптувати свої процеси до використання цифрової системи та оцінити її переваги.  Важливо наголосити, що з 1 грудня у отримувача немає обов’язку користуватись лише паперовим чи цифровим механізмом.
Тобто організація може використовувати будь-який варіант, що потім буде відображено у звітності.  Нагадаємо, з 1 листопада по 1 грудня триває тестування цифрової платформи для ввезення та обліку гуманітарної допомоги.
До нього вже долучились більше 300 організацій.
Як приєднатись до тестування – читайте за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/23156.html .

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

12:16 - Компенсація від авіакомпанії, перевізника чи сервісу бронювання: чи потрібно платити податки?
12:15 - Надходження до місцевих бюджетів від збору за місця для паркування зросли на 14,1 %
12:02 - московія вдарила КАБом по Херсонській ТЕЦ: станція серйозно пошкоджена
11:35 - На Харківщині московитський БпЛА ударив по газовиках, є поранений
11:18 - Експорт сирої нафти московія у Чорному морі скоротився втричі – Моніторингова група
10:55 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у п'яти областях
10:20 - Нафта різко відреагувала на перемовини Іран та Оману з відкриття Ормузу
10:10 - Укрзалізниця замовила десять вагонів на мільярд гривень
10:02 - Дивіденди: що це таке і як акціонери отримують частину прибутку компанії
09:40 - Іран і Оман готують коридор через Ормуз: біля протоки атакували танкер
09:05 - Дрони атакували НПЗ в російському Кстово: спалахнула пожежа
08:30 - Як бізнесу вижити в умовах браку людей
06:00 - Атаки на продуктові склади. Як вони вже вдарили по гаманцях киян
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:46 - Денис Шмигаль з нагоди 35-ї річниці Незалежності України вручив нагороди фахівцям НЕК «Укренерго»
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів


Більше новин