Объём судостроительных работ в Китае по итогам января-октября вырос на 12%

20.11.2023 15:05 | Укррудпром

14:30 20 ноября 2023 года

 В период с января по октябрь этого года совокупный объем производства судостроения в Китае составил 34,56 миллиона дедвейтных тонн, что на 12% больше, чем в прошлом году. Об этом передаёт портал Steel Orbis со ссылой на Китайскую ассоциацию национальной судостроительной промышленности (CANSI).

За указанный период заказы на новые суда Китая составили 61,06 млн тонн дедвейта, увеличившись на 63,3% в годовом сравнении. По состоянию на конец октября текущего года заказы на суда на балансе китайских судостроительных предприятий составили 133,82 млн. тонн дедвейта, что на 28,1% больше, чем годом ранее.

За январь-октябрь объем судостроительной продукции и объем новых судостроительных заказов китайских судостроительных предприятий составили 49,7% и 67% от общих соответствующих объемов в мире, а по состоянию на конец октября на судостроительные заказы на балансе китайских предприятий пришлось 54,4% мирового портфеля заказов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

13:12 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:11 - Зафіксовано масову фішингову розсилку нібито від імені ДПС – не відкривайте шахрайські листи
13:10 - SAF-T UA: ДПС провела відкритий вебінар для понад 1000 представників великого бізнесу
13:05 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
13:03 - Влада московія передумала фінансувати заміну старого цивільного флоту
13:00 - Інклюзивні по-справжньому. Як BAT Україна змінює культуру, а не лише правила
12:59 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:54 - Unlock the Secrets of the Universe with Astroma
12:38 - У Запоріжжі "фірми зі зв’язками" освоїли мільярд на підземних школах – ЗМІ
12:30 - Два драйвери економіки на наступне десятиліття
12:25 - "Акумен" судиться з "Укренерго": вимагає 67 млн
11:58 - На Київщині викрили масштабне привласнення гумдопомоги
11:40 - ЄЦБ може підняти відсоткові ставки у червні вперше за майже 3 роки
11:30 - НБУ спільно з ЄБРР і Korn Ferry презентували скорингову модель самооцінки фінансових установ, дружніх до ветеранів та ветеранок
11:25 - На Полтавщині близько трьох тисяч абонентів – без газопостачання
11:10 - У Києві відновили рух на кількох вулицях, перекритих після ударів московія
11:09 - (STS) Surface Treatment Using Organic Solvents including Wood and Wood products Preservation with Chemicals
10:50 - Аграрії засіяли 5,6 млн гектарів ярих зернових та зернобобових культур
10:45 - Україна скоротила експорт зернових: обсяги однієї культури зменшилися в 54 рази
10:37 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за І квартал 2026 року
10:35 - Зруйнований московитськими ударами БЦ "Лук'янівський" частково демонтують
10:10 - Через удари московія без світла залишаються споживачі у 6 областях
10:00 - На тлі війни у Ірані Казахстан розширює залізничну інфраструктуру
09:45 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 26 травня
09:45 - Понад 1 млн грн виділив Auchan на продукти для мешканців Запоріжжя та Кривого Рогу
09:42 - Завдяки повідомленням споживачів ДПСУ виписала штрафи на 3,5 мільйона гривень
09:01 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
08:40 - Нафта подорожчала на тлі ударів США у районі Ормузької протоки
08:30 - Як пройти аграрну євроінтеграцію
08:00 - Важка ноша. Чи потягне "Гулівер" на дно державні банки


Більше новин