Посилити спроможність громад та розвивати соціальні послуги. Оксана Жолнович відвідала Херсон та Миколаїв

04.10.2023 21:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр соціальної  політики Оксана Жолнович та керівник Національної соціальної сервісної служби Василь Луцик під час робочої поїздки зустрілися  з представниками Херсонської та Миколаївської ОВА та обговорили ключові напрямки соціальної роботи в цих регіонах.  Зокрема, відбувалася зустріч з начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, а також із заступником начальника Олександром Трайтлі.  “Приємно вражена, що у Миколаївській області вже давно реалізується програма відновлення ветеранів та членів їхніх родин.
Ми домовилися посилити співпрацю в цьому напрямку.
Спільно і надалі розвиватимемо сімейні форми виховання та готувати проекти підтримки сімей та дітей.
А також - розвиватимемо послуги психосоціальної підтримки в громадах” , - зазначила Оксана Жолнович.  У Херсоні представники Міністерства відвідали відділення Пенсійного фонду, яке вже кілька разів обстрілювали окупанти.
Колектив та керівництво залишаються на місці, продовжують працювати, ведуть прийом громадян і  залишаються чи не єдиною точкою, де кожен може отримати консультацію та підтримку.
Це особливо важливо зараз людям похилого віку і малозабезпеченим громадянам.  Також у Херсоні відбувалася зустріч з головою Херсонської ОВА Олександром Прокудіном, його заступниками та керівниками профільних департаментів.
Обговорили поточну ситуацію щодо захисту вразливих груп людей, а також потреби людей з інвалідністю, маломобільних груп населення та людей старшого віку. “Зараз в місті не просто.
Окупанти системно ведуть обстріли цивільної інфраструктури не даючи можливості людям жити і працювати.
Розбиті будівлі створюють сумне враження.
Але мешканці тримаються стійко і намагаються відбудовувати звичне життя.
Тож я щиро вдячна за стійкість та роботу, зокрема, працівникам Пенсійного фонду”, - наголосила Оксана Жолнович. Міністр соцполітики зазначила, що ключовий напрям співпраці з місцевою владою - це робота над посиленням спроможності місцевих громад та розвитком у них необхідних соціальних послуг. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня
18:15 - В Мінекономіки повідомили, коли українці отримають Нацкешбек за січень
18:07 - Розвиток телевізійного контенту: від класичних форматів до стримінгової революції
17:44 - Енергетики не очікують відключення світла в Україні 28 березня
17:25 - В Україні підскочили ціни на тепличні томати: скільки вони коштуть
17:23 - Основні витрати у домашньому господарстві та як їх зменшити
17:21 - У Києві відбулася третя щорічна конференція з фінансової грамотності для педагогів "FinLit Forum"
17:14 - Не повсюдне явище: в Мінсоцполітики прокоментували черги в сервісні центри ПФУ
17:00 - ОТП БАНК долучився до проєкту фінансування ветеранського бізнесу через приватні облігації
16:55 - Помічника нардепа затримали за розкрадання вугілля на Львівщині
16:40 - В уряді спрогнозували, що буде з вартістю та наявністю гречки в новому сезоні
16:31 - Оператор лотерей "Патріот" вважає незаконним анулювання ліцензії: оскаржить рішення
16:30 - Ілюзія експертності: які задачі не варто довіряти ШІ
16:28 - Ексмитника викрили на відмиванні двох мільйонів доларів
16:05 - Іран відмовив двом китайським кораблям у проході через Ормуз
15:49 - Власник "Сільпо" купує мережу "Бадьорий": отримав дозвіл АМКУ
15:41 - Правоохоронці викрили оборудки із зерном, які організував ексміністр агропромисловості
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.03.2026
15:30 - Соболев розповів, як паливна криза впливає на посівну кампанію
15:25 - В Україні стартувала весняна сівба: які площі засіють
15:05 - Кулеба розповів про фінансування захисту інфраструктури у низці областей
15:03 - У Міненерго повідомили, у скількох лікарнях встановили сонячні електростанції
14:40 - Куба просить допомоги у найменшої країни світу через нафтове ембарго США – WP
14:21 - Переорієнтація агросектору: Україна збільшить експорт ріпакової олії у 2,7 раза
14:09 - Благодійна ініціатива: Юрій Гордієнко про важливі акценти під час війни
14:00 - Ощадбанк п'ятий рік поспіль визнано найкращим преміальним банком в Україні за версією Euromoney


Більше новин