Bild: у союзников Украины “накопилась большая усталость от войны”

04.10.2023 19:15 | Укррудпром

19:00 04 октября 2023 года

У союзников Киева накопилась большая “усталость от войны” и “угрожающее отсутствие интереса к событиям в Украине”, поэтому ситуация для Украины сейчас “стала еще более угрожающей”. Об этом пишет заместитель главного редактора немецкого издания Bild Пауль Ронцхаймер. 

По его словам, причина в том, что “контрнаступление оказывается менее успешным, чем хотелось бы украинцам и Западу”. 

“Есть небольшие частичные успехи, но на данный момент нет никаких признаков прорыва к Черному морю, сопротивление со стороны русских остается значительным”, — сообщает журналист.

Также он отмечает, что “число жертв крайне велико, в том числе и со стороны Украины”.

Военная поддержка со стороны Запада не происходит в том объеме, который необходим Украине для “дальнейших больших успехов”.

россия значительно расширила военное производство и может производить в день больше, чем Запад, несмотря на санкции. Поэтому Ронцхаймер считает, что “поддержка рушится”. И напомнил, что на встрече министров иностранных дел ЕС в Киеве не было Польши и Венгрии.

Также “есть угроза смены курса и в США”. “Республиканцы уже оказывают давление для прекращения помощи. Если Дональд Трамп победит на президентских выборах, Украине ничего предсказать нельзя”, — пишет автор.

Один из представителей власти в Украине заявил Ронцхаймеру, что переговоров с рф Украина вести не будет.

При этом министр иностранных дел Австрии Александр Шалленберг заявил о надежде на переговоры. “Конечно, мы надеемся, что очень скоро — с моей точки зрения, скорее раньше, чем позже — логика переговоров вернется”, — сказал он Bild. Такие настроения - одна из причин, почему Киеву нужны военные успехи.

“Нам нужны дальнейшие успехи к концу года, чтобы показать, что мы побеждаем в этой войне”, — заявил Bild украинский дипломат.

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року
14:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення отримали понад 6,7 млн гривень
14:32 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на 20,3%


Більше новин