Промышленное производство Бразилии в августе немного выросло

04.10.2023 15:40 | Укррудпром

15:15 04 октября 2023 года

 Бразильский институт географии и статистики IBGE сообщил, что промышленное производство в стране выросло на 0,4% в августе по сравнению с июлем, что ниже ожиданий аналитиков, хотя и частично компенсировало снижение на 0,6% с июня по июль. Об єтом передаёт портал Steel Orbis.

В годовом сравнении промышленное производство выросло на 0,5% с августа 2022 года, при этом, учитывая 12-месячный период до августа, промышленное производство было примерно стабильным со снижением на 0,1%.

При таких результатах промышленный сектор демонстрирует сокращение на 18,3% по сравнению с рекордным рекордом 2011 года, оставаясь все еще на 1,8% ниже уровня 2020 года, предшествовавшего пандемии. По данным IBGE, в 18 из 25 промышленных секторов зарегистрирован рост по итогам июля  к августу.

Во время заседания конгресса IABr Бразильского института стали на прошлой неделе в Сан-Паулу обсуждалось сокращение участия промышленного производства в ВВП Бразилии, причем некоторые аналитики пришли к выводу, что это мировая тенденция, в основном среди более развитых стран, в то время как другие утверждали, что в Бразилии пока дело обстоит иначе, учитывая уровень ее развития.

Данные IBGE показывают, что роль промышленного производства в ВВП Бразилии снизилась на 33% за последние десять лет.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

09:25 - У московії після атак дронів палають нафтобази у Твері та Ставропольському краї
09:00 - Суд у Казахстані передумав стягувати $1,4 мільярда з "Газпрому" на користь "Нафтогазу"
08:30 - Чому "Дія.City" не пільга, а броня
08:00 - Власники паїв проти колаборантки: як земельна справа на Харківщині дійшла до Верховного Суду
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів
19:35 - Кулеба оголосив про створення "національних бригад відновлення": що це значить
19:15 - Україна за одну ніч уразила 5 підстанцій та ключовий енергоміст з московії до Криму
18:43 - московія заборонила експорт дизелю і починає імпорт палива
18:30 - Львівський IT Кластер призначив нового CEO після спроби рейдерського захоплення попереднім
18:26 - Тарас Висоцький: Мінекономіки розробляє механізм компенсації аграріям за знищений урожай у прифронтових громадах
18:15 - Судовий розгляд правомірності рішення Національного банку про застосування заходу впливу до ПуАТ "КБ "АКОРДБАНК" триває
17:50 - Танкер Chevron був уражений біля берегів московія
17:31 - Застосовано заходи впливу до шести фінансових компаній
17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:16 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:43 - Засідання Комісії
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:38 - Денис Шмигаль ознайомився з перебігом робіт із захисту та відновлення енергетичної інфраструктури Херсонщини 
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?


Більше новин