Фінансовий астрологічний прогноз на 04.10.2023

04.10.2023 07:35 | Fin.Org.UA

Овен Зростає кількість українських компаній, які успішно виводять свої продукти та послуги на світові ринки

Телець Сьогоднішній день сприятливий для вирішення складних завдань та виконання проектів, які вимагають багато часу та зусиль. Не зупиняйтесь на досягнутому!

Близнюки На сьогодні не передбачається ніяких незвичайних подій або викликів. Продовжуйте виконувати свої обов'язки і планувати наступні кроки.

Рак Ваші інвестиції стануть дуже вигідними у найближчому майбутньому.

Лев Сьогоднішній день може бути стабільним на ринку інвестицій. Ціни активів можуть залишатися практично незмінними, а ринкові тренди - помірно позитивними. Рекомендується продовжувати уважно аналізувати ризики та шукати можливості для збільшення потенційного доходу.

Діва Ваша робота буде оцінена вище

Терези Сьогодні ви можете знайти нові інвестиційні можливості, які принесуть вам значний прибуток у майбутньому. Ретельно аналізуйте ринок та робіть розумні рішення.

Скорпіон Сьогодні ви будете дуже продуктивні

Стрілець Інвестиції - це правильний вибір для вас

Козеріг У тебе будуть успіхи в бізнесі та фінансові перемоги

Водолій Ваші вміння та знання будуть великою перевагою на робочому місці.

Риби Ви зможете знайти нових друзів та знайомих

Додати коментар

Користувач:
email:





Відкриваєм термінал,
Знову грає сто цифр,
Купуєм, продаем.

- Fin.Org.UA

Новини

13:41 - Електронне декларування доходів: тренінг для платників податків
13:39 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
12:55 - Поля гниють без дизелю: фермери Куби продають господарства за безцінь
12:35 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 липня
12:30 - Як "заморожені" гроші можуть знову працювати на економіку України
12:25 - З початку року Україна отримала понад 4000 одиниць енергообладнання
12:15 - Дрони змусили "Газпром" створювати власні групи захисту об'єктів
11:59 - У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платник єдиного внеску сплачує кошти за основним (новим) місцем обліку
11:58 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:55 - ОАЕ майже всю війну навколо Ормузу таємно вивозили нафту супертанкерами
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:37 - У Криму атаковані нафтотермінал та енергетична інфраструктура – ЗМІ
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:25 - московія атакувала АЗС у Запоріжжі, поранені п’ятеро людей
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
11:05 - Дрони України атакували один з найбільших НПЗ та порти в московія
10:45 - Понад 4000 одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
10:45 - США допомагають Україні обходити ППО московія: удари по НПЗ зросли в 11 разів – FT
10:15 - московія вдарила по сортувальному центру "Нової пошти" у Дніпрі
09:55 - В "Укренерго" розповіли про наслідки для енергосистеми після масованої атаки московія


Більше новин