Власна справа: Ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу на 47 млн грн

03.10.2023 16:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За підсумками одинадцятої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів 19 переможців отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 8,2 млн грн.
Загалом від старту ветеранського компоненту грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 119 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 47 млн грн.
Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.  “На сьогодні маємо 119 переможців ветеранського компоненту програми “Власна справа”, які отримають гранти на старт або розширення свого бізнесу на 47 млн грн.
Понад 70 з них вже отримали фінансування і можуть вкладати кошти від держави в розвиток власної справи.
Нині найбільш активними учасниками грантової програми є ветерани-підприємці з Львівської та Івано-Франківської областей, а також міста Києва.
Закликаємо ветеранів та членів їхніх родин скористатись можливостями грантової програми.
Якщо після повернення до мирного життя наші захисники і захисниці мають бажання відкрити власну справу - держава готова в це інвестувати”, - зазначила Тетяна Бережна. Серед 19 переможців одинадцятої хвилі 10 - учасники бойових дій, 9 - члени родин ветеранів.  На грантові кошти переможці планують, зокрема, відкрити піцерію, кафе, салон краси, масажний кабінет, поліграфічну компанію, запустити виробництво фруктової та овочевої пастили та соняшникової олії з сировини власного виробництва.
Окрім того, низка ветеранів отримали гранти на масштабування вже діючого бізнесу  - планують розвивати бізнес з очистки питної води, розширити послуги стоматологічної клініки та масажно-ортопедичного салону.  Відповідно до умов програми, учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти: 250 тис.
грн - для ветерана за умови створення одного робочого місця; 500 тис.
грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць; 1 млн грн - для ветерана, який має досвід підприємницької діяльності, зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани. Гранти у розмірі 500 тис.
грн та 1 млн грн надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.  Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць.
Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.
Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.
Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває.
Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень
14:30 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Прилуках на Чернігівщині
14:25 - Зроблено в Україні: за перший квартал держава підтримала 6,14 млрд грн несировинного експорту
14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття
13:41 - Чистий прибуток "Д.Трейдінгу" Ахметова у 2025 році досяг 5,9 мільярда
13:40 - Ferrexpo продала судно за 7,7 мільйона доларів: чому воно більше не потрібне


Більше новин