Стратегія міграції та підтримка євроінтеграції: Катерина Павліченко зустрілась із керівництвом МОМ в Україні

26.09.2023 22:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко провела зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції в Україні.
Під час зустрічі обговорили, зокрема, продовження та розширення співпраці у трьох напрямках: підтримка інтеграції України до Європейського Союзу; стратегія міграції; адаптація законодавчих актів до норм ЄС.  "Міжнародна організація з міграції протягом останніх років - це стратегічний партнер Міністерства внутрішніх справ України.
У час повномасштабного вторгненння МОМ є структурою, яка дуже гнучко реагує на виклики, які мають підрозділи МВС", - зазначила Катерина Павліченко. Вона також наголосила на розширенні роботи у рамках Меморандуму про порозуміння між МВС та МОМ.
У свою чергу Алессія Скіавон - голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні наголосила на співпраці у рамках європецської інтеграції, Стратегії міграції.
Нині вона прописана до 2025 року і уже наступного року МОМ готова долучитися до впровадження нової стратегії.  "Це той документ який потребує перегляду.
Мені відомо, що ДМС активно працює над оновленням з урахуванням тих викликів, які ми маємо сьогодні.
Тому ми розраховуємо що з вашою допомогою ми напрацюємо повний проект змін до цієї стратегії на період до 2025 року і зробимо це у найближчий час", - акцентувала заступник Міністра внутрішніх справ. Катерина Павліченко додала, МВС нині працює над багатокомпонентним проектом безпечного середовища в Україні.
Він включає багато аспектів і запланований на тривалий період, під час війни та після перемоги.  "Орієнтуючись на практики країн ЄС, ми напрацьовуємо пакет безпекових проектів.
 Він включає питання безпеки територіальних громад, ділянок кордону і реформування підрозділів міграційної служби.
До кожного із проектів ви в рамках своїх можливостей можете долучитися", - наголосила заступник Міністра. Алессія Скіавон зазначила, що МОМ готові до співпраці, зокрема в питаннях оновлення законодавчих актів, адже фахівці МОМ мають достатньо знань і навичок, аби підтримати і розширити співпрацю в цьому напрямку.
   

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Варто не спізнитися з ходом.
Інакше пропустите.

- Fin.Org.UA

Новини

16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону
15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
15:06 - Злочин проти громади Львова: Садовий розкритикував дії ОВА щодо аеропорту
15:05 - Мінекономіки змінює умови експорту сої та ріпаку
15:00 - В Україні зменшилась сума готівки в обігу: який обсяг монет та банкнот
14:23 - Найбільший агрохолдинг московія закриває бізнес в Бєлгородській області через обстріли
14:15 - В Києві вперше за 5 років піднімуть тарифи за паркування, але за підпискою доступна знижка
14:15 - Ігор Зубович: Перевірки стають зрозумілішими для бізнесу та інспекторів
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:42 - Київ здав позиції: як змінилися ціни на паркомісця і гаражі за рік
13:40 - Ще в трьох поїздах з'являться жіночі вагони
13:01 - АМКУ рекомендував АЗС знижувати ціни на пальне, коли дешевшає нафта
13:00 - NBU Eases Some FX Restrictions
13:00 - Від "Чорнобиля" до повномасштабної війни: 40 років уроків з культури безпеки для АЕС
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:58 - В Gulliver повертаються магазини Bershka, Pull&Bear, Zara
12:50 - В Україні з 1 липня розширять програму "Доступні ліки"
12:43 - Наказ від 16.04.2026 № 5011 «Про внесення зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування смартспеціалізації на регіональному рівні»
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій
12:21 - Телемарафон-2026 отримає 638 мільйонів: чий контент найдорожчий
12:15 - "Укрпошта" продала незадіяну нерухомість за понад пів мільярда
12:00 - Євроінтеграція: узгоджені подальші кроки діяльності Українського кліматичного офісу


Більше новин