Україна розраховує на посилення співпраці з Кореєю у сфері сталого управління водними ресурсами та їх відновлення

26.09.2023 20:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна розраховує на посилення співпраці з Кореєю у сфері сталого управління водними ресурсами та їх відновлення.
Про це перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький зазначив під час зустрічі з генеральним директором Корейської корпорації водних ресурсів К-water Юн Сог Де. За словами Олександра Краснолуцького, співпраця з провідною корейською компанією у сфері менеджменту водних ресурсів є важливою для України, особливо з урахуванням російського теракту на греблі Каховської ГЕС.
Перш за все для нас важливий обмін досвідом у застосуванні кращих світових практик та впровадження ефективної системи водного менеджменту під час повоєнного відновлення річкових басейнів. Головними темами зустрічі стали: реформа водної політики України та впровадження сталого управління водними ресурсами; повоєнне відновлення водних об’єктів України. Як зазначив Олександр Краснолуцький, наразі Україна спільно з міжнародними партнерами працює над екологічними програмами дій для кожного річкового басейну.
Вони стануть важливими частинами ПУРБів та міститимуть заходи для повоєнного відновлення українських водойм та досягнення “доброго” екологічного стану вод. Нагадаємо, що наразі триває робота над проектами Планів управління річковими басейнами Дніпра, Дністра, Вісли, Південного Бугу, Дунаю, річок Причорномор’я, до яких також увійдуть заходи з післявоєнного відновлення.
Плани управління річковими басейнами для Дону, річок Приазов’я та Криму будуть завершені після завершення воєнних дій та деокупації територій районів річкових басейнів. Під час зустрічі сторони також обмінялися думками щодо налагодження ділового контакту у сфері захисту довкілля між двома дружніми країнами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Governments and firms
Issue bonds and stocks to raise
Capital for projects

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Суд відібрав гроші у фірми, яка ремонтувала будинок у Бучі: він став ветеранським
16:59 - "Альтернативи немає": Гетманцев прокоментував очікувані податкові зміни
15:58 - Регулятор перегляне граничні ціни на ринку електроенергії
15:35 - московія атакувала газовидобуток України: "Нафтогаз" нагадав, як часто московія це робить
14:59 - Прокуратура не змогла відібрати у екслісовика землю у "Буго-Деснянському" заказнику
13:45 - Ворог масовано атакував Корабельний район Херсона: є знеструмлення, загибла та поранені
12:55 - Стало відомо, скільки генерації відновили енергетики після атак московія
12:00 - Фінал опалювального сезону в Україні: скільки ресурсів на нього витратили
11:05 - В Україні різко зріс попит на оренду житла: як змінились ціни
10:00 - «Soul of Soil: страви з розмінованих полів»: в Україні стартує кампанія до Міжнародного дня просвіти з мінної небезпеки
10:00 - "Нова пошта" підвищить вартість доставки посилок
07:00 - "Не треба про це писати", або Одноденна мандрівка на родинну виноробню Бережних під Києвом
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла
19:40 - московія у березні втратила половину доходів від нафти – та війна в Ірані усе перевернула
19:05 - Найбільший покупець пшениці у світі пообіцяв Зеленському не брати у московія зерно з окупації
18:58 - Кредит на вигідних умовах зі ставкою менше 1% на день
18:52 - Уряд запускає 10-річне прогнозування потреби у фахівцях та робітничих кадрах
18:50 - У Києві подорожчає евакуація авто: яким буде новий тариф
18:43 - Влада обіцяє киянам співфінансувати котельні та сонячні електростанції: які умови
18:20 - Атака України серйозно вдарила по одному з НПЗ московія
18:15 - "Нова пошта" попереджає про шахрайські розсилки про нібито продаж неотриманих посилок
17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:30 - Уряд розширив держпідтримку аквакультури: компенсації витрат поширено на всю територію України


Більше новин