Оперативна інформація щодо наслідків ведення бойових дій російською федерацією та роботи піротехнічних підрозділів ДСНС

25.09.2023 10:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 59 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів окупантами населених пунктів та об’єктів інфраструктури, ліквідовано 29 пожеж та надано психологічну допомогу 70 особам. З початку війни здійснено 118 тис.
133 виїзди, ліквідовано 16 тис.
520 пожеж, врятовано 4 тис.
328 осіб, надано психологічну допомогу 226 тис.
912 особам. Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 8 рази, виявлено, вилучено і знешкоджено 11 од.
вибухонебезпечних предметів, обстежено територію площею 0,52 гектара. Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: в Харківській області 23 тис.
042 разів, Київщині – 8 тис.
821, Донеччині – 8 тис.
115, Миколаївщині – 6 тис.
061, Херсонщині – 7 тис.
790, Чернігівщині – 4 тис.
965, Сумщині – 2 тис.
535, Черкащині – 1 тис.
307. Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 433 тис.
520 од.
вибухонебезпечних предметів та 2 тис.
892 кг вибухової речовини, у тому числі 3 тис.
097 од.
авіаційних бомб.
Обстежено територію площею понад 97 тис.
049 гектар. У разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідом за номером телефону - 101.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

11:22 - Щодо застосування різниць платником податку на прибуток у разі надання спонсорської допомоги дитячо-юнацькій спортивній школі
11:21 - До уваги платників ПДВ!
11:18 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: ФОПи - платники єдиного податку 1-3 груп можуть подати податкові декларації
11:17 - Куди звернутись та які документи необхідно подати бюджетній установі для підтвердження зазначеного статусу для внесення відповідного запису до реєстру страхувальників?
11:15 - Яку інформацію має містити документація з трансфертного ціноутворення, яка подається до контролюючого органу щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:13 - Який порядок складання ППР у разі застосування штрафу за результатами камеральної перевірки?
11:12 - Щодо виправлення помилок, допущених при заповненні Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою)
11:11 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: чи застосовується відповідальність?
11:08 - Чи підлягають поверненню сплачені суми єдиного внеску у разі дострокового розірвання договору про добровільну участь?
11:07 - Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу
11:05 - ПРРО – зручний і простий сучасний мобільний пристрій
11:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Постанова КМУ від 11.12.2029 №1165: зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»
11:01 - Видача розрахункових документів: чому це важливо
11:00 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:59 - CRS 2.0: в Україні запроваджують нові правила звітності щодо фінансових рахунків
10:42 - Трансфертне ціноутворення: понад 100 компаній самостійно скоригували податкові показники
10:40 - Сербська NIS, що належить московія, отримала нову відстрочку санкцій США, хоча їх запровадили ще в січні
10:10 - Смілянський залишиться на посаді CEO "Укрпошти"
09:50 - Не пройшло й тижня: Україна вдруге атакувала московитський НПЗ в Уфі
09:30 - Ціни на нафту зросли після зриву перемовин США та Ірану
09:00 - московія вночі атакувала 5 АЗС Дніпропетровщини: вирували пожежі, є загибла і поранені
08:30 - Чому ринкових цін не уникнути
08:00 - "Вони нас просто з’їдять". CEO lifecell про конкуренцію, тарифи та нових абонентів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - ФДМУ продав квартиру російського пропагандиста Лєбєдєва в Києві на аукціоні
20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК


Більше новин