Совладелец Южного ГОКа Роман Абрамович спрятал от санкций картины на 1 млрд долларов

23.09.2023 10:55 | Укррудпром

10:45 23 сентября 2023 года

российский миллиардер Роман Абрамович и его бывшая жена Дарья Жукова владеют коллекцией из 369 картин общей стоимостью $962 млн, которую они спрятали в кипрском офшоре, пишет Guardian. В собрание входят десятки мировых шедевров, в частности картины Фрэнсиса Бэкона, Пабло Пикассо, Люсьена Фрейда, Альберто Джакометти, Клода Моне, Рене Магритта, Казимира Малевича и других.

Все они официально записаны на учрежденную на Британских Виргинских островах, а затем переехавшую на остров Джерси компанию Seline-Invest. Эта компания, в свою очередь, контролируется кипрским трастом Ermis Trust Settlement, который был учрежден Абрамовичем в 2010 году, следует из утечки файлов кипрского бизнес-регистратора MeritServus.

В начале 2021 года после развода Абрамовича и Жуковой доли в трасте были поделены между бывшими супругами пополам. Однако в феврале 2022 года, за три недели до вторжения россии в Украину, Абрамович уступил Жуковой 1%, и соотношение долей стало 51% на 49%. По словам экспертов, это защитило коллекцию от санкций, которые были введены протии других активов миллиардера, в том числе футбольного клуба “Челси”.

Напомним, что Роман Абрамович владеет в Украине Южным ГОКом, которым управляет вместе со своим партнером Ринатом Ахметовым.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
14:47 - "Гуманітарні оборудки": судитимуть мешканця Рівненщини, який завіз в Україну 50 авто
14:30 - Найдорожчий пандус в Україні
14:25 - WOG запустив мобільний застосунок для бізнес-клієнтів
14:25 - "Флеш" розповів про основну загрозу створення росіянами власного Starlink
14:18 - Перевезення зерна на Дунаї продовжує дорожчати, але повільніше
14:11 - Як перевірити надійність компанії за допомогою реєстрів Комісії
14:10 - Мінцифри планує відкрити публічний доступ до національної LLM "Сяйво" у січні 2027 року
14:01 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
13:55 - Світовий ринок смартфонів скоротився на 7%: які причини
13:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:30 - На кордоні з Румунією завершили перший етап модернізації пункту пропуску
13:20 - Полтавщина отримала від Німеччини понад 80 тонн обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
13:05 - Обміління Дунаю ще сильніше ускладнило експорт українського зерна після блокади портів
13:00 - Експерти Ahrefs і SE Ranking розкажуть, як бізнесу зберегти трафік в епоху AI-пошуку
13:00 - Квартальний збиток Trump Media зріс у 10 разів за рік
12:57 - У Києві БЕБ та прокуратура повернули державі два причали на Подолі
12:43 - Мобільних операторів зобов'яжуть підтримувати зв'язок без світла протягом кількох діб
12:16 - "Нова пошта" децентралізує сортування
12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2


Більше новин