Оперативна інформація Генерального штабу Збройних Сил України станом на 18:00 22.09.2023 щодо російського вторгнення

22.09.2023 22:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває п’ятсот сімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Противник і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, обстрілює як військові, так і цивільні об’єкти, внаслідок чого, на жаль, є постраждалі серед цивільного населення. Протягом доби відбулося 25 бойових зіткнень.
Ворог завдав 5 ракетних та 40 авіаційних ударів, здійснив 19 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Також від цинічних ракетних ударів постраждало мирне населення Юрківки Запорізької області та міста Кременчук Полтавської області.
Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною. На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.
Ознак формування наступальних угруповань не виявлено.
Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах. На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, продовжує обстріли населених пунктів з території рф.
Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Блешня, Прогрес, Янжулівка Чернігівської області; Ободи, Кіндратівка, Миропільське, Степок, Покровка, Пожня Сумської області та Огірцеве, Плетенівка, Чугунівка, Бологівка Харківської області. На Куп’янському напрямку противник завдав авіаційного удару біля Бологівки Харківської області.
Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 10 населених пунктів, зокрема Фиголівка, Лиман Перший, Синьківка, Петропавлівка, Кислівка, Табаївка Харківської області. На Лиманському напрямку авіаційних ударів противника зазнали райони населених пунктів Макіївка, Невське, Білогорівка Луганської області та Копанки, Серебрянка, Спірне Донецької області.
Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів, серед них Невське, Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Переїзне, Федорівка Донецької області. На Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки окупантів у районах Міньківки, Оріхово-Василівки та Григорівки Донецької області.
Противник намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області, але успіху не мав.
Завдав авіаційних ударів неподалік Богданівки, Кліщіївки та Північного Донецької області.
Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися понад 25 населених пунктів, зокрема Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка та Диліївка Донецької області. На Авдіївському напрямку Сили оборони успішно відбили атаку противника в районі Сєверного Донецької області.
Ворог завдав авіаційного удару в районі Авдіївки Донецької області.
Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, серед яких Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Авдіївка, Орлівка, Первомайське Донецької області. На Мар’їнському напрямку протягом доби наші захисники успішно відбили 11 атак ворога в районах Мар’їнки та Красногорівки Донецької області.
Противник завдав авіаційних ударів біля Красногорівки, Мар’їнки, Парасковіївки Донецької області.
Під вогнем окупантів перебувало понад 10 населених пунктів, серед них Мар’їнка, Георгіївка, Гостре, Антонівка, Катеринівка, Єлизаветівка Донецької області. На Шахтарському напрямку ворог завдав авіаційних ударів поблизу Водяного та Вугледара Донецької області.
Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, серед яких Водяне, Вугледар, Пречистівка, Золота Нива, Благодатне, Урожайне Донецької області. На Запорізькому напрямку Сили оборони успішно відбили атаку ворога в районі Роботиного Запорізької області.
Противник завдав авіаційних ударів біля Малої Токмачки та Роботиного Запорізької області.
Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, зокрема, Левадне, Білогір’я, Оріхів, Щербаки, Павлівка, Лобкове Запорізької області та Нікополь Дніпропетровської області. На Херсонському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Козацьке, Одрадокам’янка, Тягинка, Антонівка Херсонської області.
Ворожих артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів Херсонської області, серед них Херсон, Микільське, Садове, Зеленівка, Чорнобаївка Херсонської області. Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. У місті Токмак Запорізької області місцеве населення продовжує потерпати від дій військовослужбовців російських окупаційних військ, які через затримку грошового забезпечення та браку продуктів харчування займаються масовими крадіжками.
Зокрема, окупанти примушують цивільних людей віддавати їм своїх домашніх тварин, продукти харчування та консервацію. Протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по штабу командування чорноморського флоту росії в тимчасово окупованому Севастополі, 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 4 - по зенітно-ракетних комплексах противника. Підрозділами ракетних військ уражено 2 зенітно-ракетних комплекси та 4 артилерійських засоби противника. Підтримуйте Збройні Сили! Переможемо разом! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





From Wall Street to Tokyo,
London to Hong Kong and back,
The financial world spins.

- Fin.Org.UA

Новини

13:49 - Тижневий огляд регулювання ринків капіталу: 2–8 лютого 2026 р.
12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 28 січня 2026 року
11:45 - В Україні попит на електромобілі впав на понад 20% за рік: найзатребуваніші моделі
11:39 - Наталію Бойко призначили виконувати обов’язки очільниці "Оператора ГТС"
11:10 - У Києві на добудову Шулявського мосту витратять 610 мільйонів гривень
11:03 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
11:02 - Оформлені трудові відносини – це імідж соціально відповідальної компанії
11:01 - Офіс податкових консультантів: відповідаємо на питання, які цікавлять платників
11:00 - Основні напрями безбар’єрності
10:59 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:57 - З 1 січня 2026 року стартувала Кампанія декларування доходів, отриманих у 2025 році!
10:56 - Важливий напрямок цифровізації держави – електронний кабінет
10:55 - Безбар’єрність – простір, у якому кожен має можливість жити, вчитися, працювати і самореалізовуватися
10:54 - Індія затримала іранські тіньові танкери, які знаходяться під санкціями США
10:53 - «TAX Control» – це про спільну відповідальність
10:37 - Приймання та обробка електронних документів ІКС «Єдине вікно подання електронної звітності»
10:36 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:34 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
10:33 - Щодо користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану на території України
10:32 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:30 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:29 - Хто і в який термін подає річну фінансову звітність
10:29 - Унікальний контракт №4 від ССО: найдовший термін підготовки в ЗСУ для цивільних
10:28 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:28 - Дев’ять років склав середній вік нововвезених в Україну авто – дослідження
10:26 - Протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності ФОПом на загальній системі оподаткування не отримувався: чи подавати декларацію?
10:25 - Яким чином перевірити достовірність довідки за формою № 34-ОПП в електронному вигляді?
10:24 - До уваги платників ПДВ!
10:22 - Податковий календар на 10 лютого 2026 року
10:21 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС)запрошує долучитися до сучасної професійної команди податкової служби


Більше новин