ВТО пока не сняла иск Украины к Словакии по агропродукции, вопреки заявлениям об улаживании спора

22.09.2023 19:05 | Укррудпром

18:40 22 сентября 2023 года

Всемирная торговая организация (ВТО) опубликовала текст запросов Украины на проведение процедуры урегулирования спора с Польшей, Венгрией и Словакией по импорту ряда украинских сельскохозяйственных товаров. С исками можно ознакомиться на сайте ВТО.

Как следует из опубликованной информации, тексты исков были зарегистрированы в ВТО 18 сентября, хотя в этот день Украина еще только предупреждала о таком намерении.

Также, ВТО пока  не сняла со своего сайта текст иска к Словакии, вопреки заявлению об урегулировании спора, который был сделан словацкой стороной 21 сентября.

Согласно копии жалоб, опубликованных на сайте ВТО, Украина утверждает, что запреты, введенные этими тремя странами, нарушают различные положения соглашения ВТО о сельском хозяйстве и генерального соглашения о тарифах и торговле.

У трех стран есть 60 дней, чтобы начать консультации с Украиной. Если это не решит проблему, Киев может потребовать создания комиссии ВТО.

Додати коментар

Користувач:
email:





Новий день на ринку,
Інвестиції квапляться,
Золоті перспективи.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
13:46 - Робота без укладення трудового договору позбавляє працівника соціальних гарантій
13:44 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
13:43 - Податкові надходження, цифровізація та податкова медіація: ключові теми зустрічі Лесі Карнаух та бізнес-спільноти
13:41 - Майже 486,1 млн грн рентної плати за видобування залізних руд спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:39 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:37 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:35 - Дніпропетровщина: платники податку на прибуток поповнили загальний фонд держбюджету на понад 2,4 млрд гривень
13:34 - Суд заарештував будинок посадовиці львівської податкової служби
13:25 - Контрабандний алкоголь як дипломатичний вантаж: учасникам схеми повідомили про підозру
13:16 - В Україні стартував етап внесення даних у базу цін будівельних матеріалів
12:55 - У Києві збудували 5 мегаватів резервного живлення критичної інфраструктури
12:48 - Інвестиції техногігантів у ШІ знизили вільний грошовий потік до десятирічного мінімуму
12:45 - Перезавантаження ДП «Ліси України»: Ігор Зубович очолить процес перетворення підприємства в АТ
12:28 - НБУ у квітні оштрафував три фінкомпанії за порушення фінансового моніторингу
12:16 - Дніпропетровщина: надходження акцизного податку з ввезених товарів до загального фонду держбюджету від платників зросли на 67,3 %
12:15 - Ціни на огірки продовжують стрімко знижуватися
12:14 - Від фізичних осіб надходження податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 23,4 %
12:10 - Mercedes відкликає понад 100 тисяч автомобілів у США
12:00 - Ринки капіталу, інвестиції та криптоактиви: НКЦПФР провела зустріч із BAC та TheCityUK


Більше новин