Українські енергетики підготовлені до максимально швидкого усунення наслідків російських атак, - Герман Галущенко

21.09.2023 17:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Українська енергетика увійде в зимовий сезон повністю готовою та здатною швидко відновлюватися у разі російських обстрілів.
Про це Міністр енергетики України Герман Галущенко сказав у телемарафоні «Єдині новини». «Завершується ремонтна кампанія в енергетиці, яка була наймасштабнішою за період незалежності держави.
 До початку опалювального сезону енергосистема буде повністю готова для проходження зими – як з погляду генерації, так і з погляду передачі електроенергії», - сказав Міністр.  Він спрогнозував, що росія продовжуватиме терор української енергосистеми, але наразі важко оцінити масштаб можливих атак. «Розуміємо, що такі удари будуть.
Сьогодні вперше за тривалий час було атаковано енергетичний об’єкт, наразі все працює стабільно, незважаючи на пошкодження.
Українські енергетики підготовлені і будуть ухвалювати рішення для максимально швидкого усунення наслідків ударів», - зазначив Міністр. За словами Германа Галущенка, найінтенсивніше ворог обстрілює прикордонні регіони.
Зокрема, щоденні обстріли фіксуються на Чернігівщині, Сумщині, Херсонщині.
Відновлювальні роботи також проводяться щоденно, до складу ремонтних бригад включені енергетики і з інших областей.  «Ми мобілізували всю Україну для відновлення особливо постраждалих регіонів, і зі всієї України бригади працюють у тих регіонах, де складна ситуація через обстріли», - додав Міністр. При цьому терористичні дії росіян затримують відновлювальні роботи.
За словами Міністра, ремонтні бригади росіяни обстрілюють прицільно. «Зафіксовано непоодинокі випадки, коли стріляли по бригаді, яка приїхала відновлювати мережі.
Як тільки вони зупинялися і піднімали вишку для проведення висотних робіт, починався прицільний обстріл.
На жаль, серед енергетиків є загиблі та поранені.
І це ще один доказ, що тероризм є звичною практикою для росії», - сказав Герман Галущенко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії
19:25 - Сомалійські пірати захопили танкер біля узбережжя Ємену
18:50 - НБУ впровадить стандартизовані підходи до моніторингу платіжних операцій
18:50 - Масована атака московія зупинила роботу об'єктів Нафтогазу у трьох областях
18:25 - Дрони атакували нафтовий танкер ExxonMobil у Чорному морі
17:55 - Майно ексочільниці податкової Чернігівщини стягнуть у дохід держави
17:30 - У Мінрозвитку розповіли про зміну керівництва та стурктури
17:25 - "Енергоатом" прокоментував загибель окупаційного "головного інженера" ЗАЕС
16:54 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:49 - Мадрид-2026: три кроки до глибшої інтеграції України у світовий ринок капіталу
16:28 - московія буде імпортувати дизельне паливо, сплачуючи субсидії трейдерам
16:18 - Розпочинається обговорення порядку здійснення надавачами платіжних послуг контролю за платіжними операціями
16:17 - Нормативні зміни, цінні папери та інвестиційні фонди: що розглянула Комісія на засіданні
16:00 - Зміни до програми "єОселя" вступили в дію: що потрібно знати
15:52 - У російській Думі розповіли про вплив санкцій на додаток Мах
15:35 - БЕБ скерувало до суду справу про незаконне відчуження земель на 9 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру


Більше новин