После отставки Ткаченко бизнес-партнер Ермака получил от государства 21 млн гривен на съемку сериалов

18.09.2023 18:30 | Укррудпром

17:40 18 сентября 2023 года

С начала 2023 г. госпредприятие “Мультимедийная платформа иновещания Украины” заключило соглашений на 360 миллионов гривен: в июле были обнародованы заказы на 217 млн грн, а после отставки Александра Ткаченко с должности министра культуры в августе-сентябре заключили договоров еще на 139 млн грн. Об этом сообщают “Наши деньги” со ссылкой на данные в системе Prozorro.

В августе среди подрядчиков госпредприятия Минкульта появилось ООО “Мейнстрим пикчерз”. Компания получила подряды общей стоимостью 21 млн грн на изготовление сериалов “Мангровая роща” (9 млн грн), “Одна большая семья” (7,6 млн грн) и “Искусство в тени войны” (4,5 млн грн).

Основателем ООО “Мейнстрим пикчерз” является Артем Колюбаев — бизнес-партнер главы Офиса президента Андрея Ермака. Они вместе основали ООО “Ама вижн”, которое в 2020 году также получило 25 млн грн господдержки на съемки фильма “Щедрик”.

После назначения Ермака в офис президента Колюбаев также начал активно входить соучредителем в компании, связанные с избранным от “ОПЗЖ” нардепом Вадимом Столаром и подозреваемым в государственной измене эксдепутатом Виктором Медведчуком.

При этом правоохранители, курируемые заместителем главы Офиса президента Олегом Татаровым, не провели полноценный арест активов Медведчука и часть земли в Киеве под застройку была фактически украдена у государства.

Александр Ткаченко до назначения министром культуры возглавлял телеканал “1+1” Игоря Коломойского. Его фирмы “1+1 продакшн” и “ТЭТ-продакшн” в июле получили подряды на съемки сериалов на 15 млн. грн.

Отставка Ткаченко в конце июля произошла на волне возмущения общественности расходами на производство сериалов. Первый скандал касался выделения 33 млн грн на комедийный сериал продюсера и телеведущего Юрия Горбунова “Смт Ингулец”.

Сейчас Игорь Коломойский находится в СИЗО по делу БЭБ по хищениям “ПриватБанка”. Ему определили залог 3,9 млрд грн, который он не вносит и продолжает находиться в изоляторе СБУ.

В свою очередь, НАБУ и САП пока не удается оформить в ВАКС полноценный арест активов Коломойского по их делу по хищениям “Приватбанка”. По завершению временного ареста имущество связанных с ним компаний может быть переписано на новых владельцев.

Додати коментар

Користувач:
email:





Wealth and power abound,
In the halls of finance and trade,
Who will be the king?

- Fin.Org.UA

Новини

11:35 - На Миколаївщині диверсифіковані всі системи опалення – Кім
10:45 - Індія активізувала виведення танкерів з Перської затоки – ЗМІ
10:00 - Здійснено чергові кроки для розширення банківського кредитування
09:50 - Атака на портову інфраструктуру Одещини: унаслідок влучань є пошкодження
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 1 травня: нові плівки Міндіча
20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:12 - Річний звіт Національного банку за 2025 рік: антикрихкість в дії
20:11 - Річний звіт Національного банку України за 2025 рік
20:05 - Японія просить компанії купувати російську нафту взамін близькосхідній – Nikkei
19:40 - Трамп погрожує підвищити тариф на автомобілі та вантажівки з ЄС до 25%
19:15 - Митниця фіксує скорочення середнього часу оформлення
19:05 - московія все ще головний постачальник нафти до Сирії, попри поворот останньої на Захід
19:00 - За купівлю української агротехніки компенсують рекордну суму
18:45 - Фонд відбудови має намір до кінця року укласти три інвестугоди – Свириденко
18:25 - В "Укренерго" повідомили, чи будуть відключати світло 2 травня
18:15 - Україна веде з ЄС перемовини про пом'якшення мита, яке вбиває металургію – ЗМІ
18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)


Більше новин