Україна розраховує на посилення співпраці з Швейцарією в питаннях розмінування та відновлення, - Юлія Свириденко

18.09.2023 18:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Питання гуманітарного розмінування території України, участі швейцарських компаній у відновленні нашої держави, посилення економічного співробітництва між країнами обговорили під час зустрічі Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко та Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Фелікс Бауманн. «Ми розраховуємо на посилення співпраці з Швейцарією за цілою низкою напрямків.
Насамперед, це сфера гуманітарного розмінування, в якій Швейцарія грає провідну роль у світі.
Це участь у проектах відновлення.
Безперечно, Україна зацікавлена в інвестиціях та спільних проектах швейцарського та українського бізнесу, посиленні економічної та торгівельної співпраці», - зазначила Юлія Свириденко. Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання гуманітарного розмінування.
Як зазначила Юлія Свириденко, наразі Україна завершує підготовку робочої версії Національної стратегії протимінної діяльності.
Проект буде представлено під час великого заходу з питань гумрозмінування, який незабаром відбудеться в Україні.
Також Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки розповіла про поточний стан з обстеження та очищення українських земель, наявні спроможності операторів протимінної діяльності та потреби в обладнанні, техніці, кваліфікованих піротехніках тощо.
Як підкреслила Юлія Свириденко, Україна посилено працює з партнерами з питань контрактування необхідної техніки.
Причому зацікавлена наша держава не лише в поставках, наприклад, машин для розмінування, але й локалізації їх виробництва в Україні.  Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки розповіла Послу Швейцарської Конфедерації про дії, що вживає Уряд України для підтримки бізнесу та відновлення економіки, а також про плани з відбудови нашої держави.
Як зазначила Юлія Свириденко, нині триває робота над Планом України для реалізації програми Ukraine Facility та розробки галузевих стратегій розвитку.
Наша держава зацікавлена в залученні інвестицій в галузі, які визначені як пріоритетні та мають стати драйверами економічного зростання країни – сільське господарство, транспорт та логістику, IT та комунікації і ін. Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо зусиль, які мають докласти уряди країн для сприяння контактів між українським та швейцарським бізнесом, посилення економічного співробітництва між країнами. Юлія Свириденко запросила Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Фелікс Бауманна взяти участь у заходах з питань гумрозмінування, які готує Україна.

Додати коментар

Користувач:
email:





G8 and G20
Governing global finance
Powerful elite

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 19 лютого: НБУ закрив два банки, нові хакерські атаки
20:56 - Голова фінрозвідки на тлі "Мідаса" й інших скандалів проводив час у закордонних відрядженнях – ЗМІ
20:26 - У справі ексголови Фонду держмайна нові підозрювані: допомогли відмити 300 мільйонів
19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:50 - Франція надасть Україні 71 млн євро грантової фінансової підтримки, – Денис Шмигаль
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель


Більше новин